CS:GO yeni operasyon kasaları topluluk pazarına ne zaman gelir?

10 yıldız ile 5 kasa alınabilirdi. Kasalar 3-4 gün sonra satışa çıkacak pazarda ve en az 15 TL'den başlamasını bekliyorum. 15 TL'den 75 TL, 10 TL bile olsa 50 TL olur.

Broken fang bile 8 TL'ydi ilk çıktığında ve içinde şu anki kasaya göre kat ve kat daha iyi skinler var, bu kasanın ucuz olacağını düşünüyorum.

Broken fang bile 8 TL'ydi ilk çıktığında ve içinde şu anki kasaya göre kat ve kat daha iyi skinler var, bu kasanın ucuz olacağını düşünüyorum.
Broken fang 8 TL değildi ilk çıktığında, en az 12-13 TL'den başladı. Steam grafik sistemine bakarak kontrol edebilirsiniz. Bu kasada kasayı ilk alan oyuncular belirleyecek çıkış fiyatını. Perşembe günü çıkacak sanırım piyasaya.
Dediğinize çıkıyor da kasa alsaydı 1 hafta beklemesi gerekecekti ve o zaman aralığında muhtemelen 7TL'ye falan geriler ve kasaların kaç lira olacağı da kesin değil 5TL'den de çıkabilir bilemeyiz.
Evet ilk çıktığı gün alsaydı dediğim şekilde olurdu, şuan aldığı için sizin dediğiniz gibi 1 hafta bekleyeceği için kasanın fiyatı düşecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı