CS:GO yeni operasyon kasaları topluluk pazarına ne zaman gelir?

Kasa an itibariyle 35 TL. Hayırlı işler.
Şu operasyon kar ettirmiyor diyenlere inanmayın. Adam 3 kasa alsa şuan satsa 50 TL'si ilk haftadan çıkardı. İlk hafta 10 yildiz veriyor diye biliyorum. 5 kasa şuan 28 TL. Komisyon dahil tam hesaplamadım. 110 TL gibi bir fiyat gelir yaklaşık. Biletin parasi çıktı bile nerdeyse. :D Her operasyon kar ettirir.

Şu operasyon kar ettirmiyor diyenlere inanmayın. Adam 3 kasa alsa şuan satsa 50 TL'si ilk haftadan çıkardı. İlk hafta 10 yildiz veriyor diye biliyorum. 5 kasa şuan 28 TL. Komisyon dahil tam hesaplamadım. 110 TL gibi bir fiyat gelir yaklaşık. Biletin parasi çıktı bile nerdeyse. :D Her operasyon kar ettirir.
Benlik sıkıntı yok zaten kar ettirdiğini biliyorum, kırık diş operasyonunda 1500 tane kasa kasmıştım :D Bunda kasalar beklediğimden de yüksek fiyatla çıkış yaptı daha çok kar edeceğimi düşünüyorum.

Çünkü stok arttı. Talep azaldı. İlk girdiğinde 1-2 bin stok vardı. Kasa banları açılınca herkes koymaya başladı. Şu an 10 kat artti. 22 bin listelenme var. Dün satanlar aşırı şanslı.

Biliyorum diğer mesajlarda belirtmiştim de bu 4.konu alınca kısaca yazdım yine artar umarım bit kasam 3 Ekim'de 2 kasam 7 Ekim'de açılacak banı.

Geri
Yukarı