CS:GO yoldaş derece atlanmıyor

TheLeft4Dead2

Hectopat
Daha fazla  
Uzun zaman sonra yoldaş girdim, rank silinmeden önce kartaldı sonra 1 maç kazandım DMG attı, sonrasında 5 maç Win aldım, 2 maç lose aldım art arda 2 rank geri attı keleş 2'ye düştüm, sonrasında yaklaşık 40'a yakın Full Win streak aldım fakat 1 rank bile vermedi, 2 maçta 1 farklı haritalarda oynadım fakat hiçbir şekilde rank atlayamıyorum, sebebi nedir bilen var mı?
Not: Pre girdiğim arkadaş keleş 2'den lem oldu, her maç rank atlıyordu neredeyse üstelik hemen hemen her maç 15 altı vurmuyorum diyebilirim...

Uzun zaman sonra yoldaş girdim, rank silinmeden önce kartaldı sonra 1 maç kazandım DMG attı, sonrasında 5 maç Win aldım, 2 maç lose aldım art arda 2 rank geri attı keleş 2'ye düştüm, sonrasında yaklaşık 40'a yakın Full Win streak aldım fakat 1 rank bile vermedi, 2 maçta 1 farklı haritalarda oynadım fakat hiçbir şekilde rank atlayamıyorum, sebebi nedir bilen var mı?
Not: Pre girdiğim arkadaş keleş 2'den lem oldu, her maç rank atlıyordu neredeyse üstelik hemen hemen her maç 15 altı vurmuyorum diyebilirim...

Bomba kur, çöz her maç etkisi olur biraz da.

Aktif harita havuzundan mapler oynayın ve genel olarak farklı map'lerde oynayın. Yoldaş rank sistemi garip zaten. Birkaç kere üst üste kaybettikten sonra üst üste rank düşürüyor ve çok üst üste kazanırsanız her kazanmada rank atlatıyor. Ancak farklı haritalarda oynamalı, iyi skorlara sahip olmanız gerek. Eğer birisi sizi taşıyorsa rank atlama olasılığınız daha düşük.

Aktif harita havuzundan mapler oynayın ve genel olarak farklı Map'lerde oynayın. Yoldaş rank sistemi garip zaten. Birkaç kere üst üste kaybettikten sonra üst üste rank düşürüyor ve çok üst üste kazanırsanız her kazanmada rank atlatıyor. Ancak farklı haritalarda oynamalı, iyi skorlara sahip olmanız gerek. Eğer birisi sizi taşıyorsa rank atlama olasılığınız daha düşük.

Maçı taşıyan benim zaten her el ace edo Full'e yakın gidiyor, aktif harita havuzlarında oynuyorum elbette fakat rank sistemi aşırı saçma bir türlü rank atlayamadım.

Yoldaşta MG1 olduktan sonra 50-60 win sonra MG2’ye atmıştı anca oyun. Ondan sonra çok rahat supreme’e çıktım ama. Bazen oluyor bu tarz şeyler.

Oyun kafasına göre belli dönemlerde rank atlatıyor seni ben 5-6 maç kazanıp 1 maç kaybettiğimde rank düştüğümü bilirim üst üste 2 maçta 2 rank atlayıp global olduğumu bilirim

Geri
Yukarı