CS:GO Yüksek Ping Sorunu

umutsirkeci

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar CS:GO maçı atıyordum Ping 70 sabit takılıyordu. Birden Pingim 300'e kadar çıktı. Arka planlarda bir şey çalışmıyor. 25 MBPS normalde Pingim 36 MS olurdu ama bir değişiklik var.

Dosya Ekleri

• Yardım (2).jpg
    Yardım (2).jpg
    14,8 KB · Görüntüleme: 174
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar CS:GO maçı atıyordum Ping 70 sabit takılıyordu. Birden Pingim 300'e kadar çıktı. Arka planlarda bir şey çalışmıyor. 25 MBPS normalde Pingim 36 MS olurdu ama bir değişiklik var.
Dostum bende de bir şeyler oluyor akşamları. 20 ping aldığım oyunlar 60-70'lere fırlıyor. Genel bir sorun sanırım.

Rate ayarları ile ilgili siteler mevcut. Hızına göre ayarlama yapılabiliyor. Birkaç gündür bende de mevcut bu ping sorunu. Normalde aldığım 65-70 arası idi artık 140 ping ile oyun oynuyorum.
Bir uygulama var. Bağlandığın sunucuyu ayarlaman ile alakalı. Yakın sunucu yüksek performans uzak sunucu düşük performans sunar. Program adı: Matchmaking Server Picker
İndirip kısa bir araştırmadan sonra çok rahat kullanabilirsin. Herhangi bir “Vac” olma durumu söz konusu değil.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı