CS:GO yüksek ping

Expl0s1ve

Decapat
Merhaba herkese. Laptopta oyun oynarken Wi-Fi ile bağlanıyordum ve pingim CS:GO için 150 civarında oluyordu genelde. Ethernet kablosu çektim ama pingimde bir düşüş olmadı aksine 200'e çıktı. Bu arada internetim 24 Mbps hızında. Bunun sebebi sizce ne olabilir? Pingimi düşürebilmek için tavsiyeleriniz nelerdir? Şimdiden teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
İşletim sistemin nedir acaba. Eğer Windows 10 kullanıyorsan altta OneDrive bir şeyleri upload yapıyor olabilir. Birisi internetine bağlanıp internetini sömürüyor da olabilir.

İşletim sistemim win10. evdeki diğer cihazlar bağlı olmasa bile pingimde bir düşüş göremiyorum maalesef. internete başka bağlanan birileri de yok. speedtest i yarın yapıp paylaşabilirim

Evde yüksek çözünürlükte video izleyen veya film, oyun indiren varsa pinginiz yükselir.
Türkiyede ortalama ping zaten 60-100 arasıdır.
Birde speedtestle oyunlar arasında dağlar kadar fark oluyor nedense.Mesela speedtestte 10 ms gösteriyorsa cs:go da 70 civarı oluyor.Ayreten steamden oyun indirirkende fark ediyor mesela benim paketim 25 e 25 ama oyun indirirken 3mb/sn yle indiriyor.Yani speedtest e göre bence yorum yapmayın. İyi sosyaller. :)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı