CS:GO yüksek rank eşleşmeleri

Redlue.sT

Hectopat
Daha fazla  
Ben MG1 birisiyim fakat lem-dmg-supreme oyuncularla eşleşiyorum ve bana bazı oyuncular hile diyor ve overwatcha düşüyorum. Tabii onla beraber güven faktörümde düşüyor. Bunu nasıl çözerim?

Ben MG1 birisiyim fakat lem-dmg-supreme oyuncularla eşleşiyorum ve bana bazı oyuncular hile diyor ve overwatcha düşüyorum. Tabii onla beraber güven faktörümde düşüyor. Bunu nasıl çözerim?
Bana da böyle olmuştu, güncelleme gelince düzeldi, bazen sapıtabiliyor. Eğer link atmak yasak değilse güven faktörünüzü görebileceğiniz bir sayfanın linkini atabilirim.

Yazdığınız ranklar sizden üst ranklar değil mi zaten? Böyle bir durumda ağlamak çok saçma, hatta sizin ağlamanız lazım.

Oynayış olarak mı supreme lem diyorsunuz yoksa maç sonunda gözüken rankları mı onlar?
+Tek başınıza mı giriyorsunuz? Yoksa takımca mı eğer takımca girip takımınızın rankları lem+ ise normaldir.

Faceit account finder buraya steam ID'nizi yapıştırarak görebilirsiniz.

Bu site linkini girdiğimiz Steam hesabına bağlı olan FACEIT hesabı varsa onu buluyor. Güven faktörüne bakmanın belirli bir yolu yok. Yani sitenin güven faktörüne bakmak ile alakası yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı