Çözüldü CS:GO'da 1 haftada en fazla kaç kasa düşüyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

623415

Picopat
Arkadaşlar normalde bana haftada 20TL civarı 1 kasa ve level atlayınca 1 skin ya da sprey falan veriyor. Peki haftada 1 kasa düşmesi normal mi yoksa 1'den fazla kasa düşüyor mu? Düşüyor ise maksimum kaç kasa düşüyor? Bir de kasaların fiyatları var, yüksek fiyatlı kasaların düşme ihtimali kaçtır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Her hafta 3 adet kasa düşürme hakkınız bulunuyor lakin bunun şansları benim kendi tecrübelerime göre şu şekilde;

İlk kasa: %8
İkinci kasa:%0.75
Üçüncü kasa:%0.1

Bu sayılar net değildir lakin ortalama olarak her ölüm maçı sonu ortalaması buna benzer bir şey çıkıyor. Ayrıyeten @mayroxoi adlı arkadaşın verdiği "her çarşamba kasa düşme şansı yenilenir" bilgisi yanlıştır. Siz ilk kasanızı düşürdükten 1 hafta sonrasına kadar ikinci ve üçüncü kasa düşüme şansınız düşer.
Arkadaşlar normalde bana haftada 20TL civarı 1 kasa ve level atlayınca 1 skin ya da sprey falan veriyor. Peki haftada 1 kasa düşmesi normal mi yoksa 1'den fazla kasa düşüyor mu? Düşüyor ise maksimum kaç kasa düşüyor? Bir de kasaların fiyatları var, yüksek fiyatlı kasaların düşme ihtimali kaçtır?
4 en fazla, normalde 1-2 tane kasa düşer

Haftada 1 kasa düşmesi gayet normal her çarşamba günü kasa düşme günü yenileniyor.

CS:GO Cases - CSGO Database

Prime drop en çok düşme ihtimali olanlar rare olanlar çok nadir olanlar.

Her hafta 3 adet kasa düşürme hakkınız bulunuyor lakin bunun şansları benim kendi tecrübelerime göre şu şekilde;

Bu sayılar net değildir lakin ortalama olarak her ölüm maçı sonu ortalaması buna benzer bir şey çıkıyor. Ayrıyeten @mayroxoi adlı arkadaşın verdiği "her çarşamba kasa düşme şansı yenilenir" bilgisi yanlıştır. Siz ilk kasanızı düşürdükten 1 hafta sonrasına kadar ikinci ve üçüncü kasa düşüme şansınız düşer.

Artı -1 Eksi
Çözüm

Hayır dilersen kanıtınıda sunabilirim burada, sadece biraz zamanımı alır bu işin baya içindeyim en fazla 4 adet kasa düşüyor her çarşamba günü ise drop düşme yenileniyor.

Konuyu bilmeden yorum yapma iyi günler.

Hayır dilersen kanıtınıda sunabilirim burada, sadece biraz zamanımı alır bu işin bayağı içindeyim en fazla 4 adet kasa düşüyor her çarşamba günü ise drop düşme yenileniyor.

Konuyu bilmeden yorum yapma iyi günler.

Bu oyunu 2018'den beridir aktif olarak oynarım toplamda 3 binden fazla saatim bulunuyor. Hayatım boyunca hiç kimseden 4 kasa düşürdüm lafı duymadım. Hatta ben kendim bile 3. kasayı hiç düşüremedim. Droplar ise çarşamba günü yenilenmez bu bilgi yanlıştır.

Bu oyunu 2018'den beridir aktif olarak oynarım toplamda 3 binden fazla saatim bulunuyor. Hayatım boyunca hiç kimseden 4 kasa düşürdüm lafı duymadım. Hatta ben kendim bile 3. kasayı hiç düşüremedim. Droplar ise çarşamba günü yenilenmez bu bilgi yanlıştır.

Bir arkadaşım bana 1 günde 3 kasa düşürdüğünü söylemişti.

Yeni konular

Geri
Yukarı