CS:GO'da 250-300 TL'ye ne alınır?

3 hesap aç 3 ünden de kırık diş operasyon biletini al.
Görev yap 3 hesaptan 300 yıldız.
Artık kontrol serisi mi açarsın 150 tane kasa alıp yatırım mı yaparsın sana kalmış ama o 350 tl yi çok rahat 600 tl ye katlarsın.

Yerinde olsam 100tl ile hellcase kasa sitesinden 8 TL'lik bıçak kasası açarım( Çıkana kadar adam gibi bir şey) .geriye kalanlada ortalama bir envanter dizerim ki güzel bir bıçak çıkarsa katlarsın.
Bıçak çıkma olasılığı o tarz sitelerde yok denecek kadar az. Gerçekçi olsun diye de birkaç CS:GO youtuber'ına da sponsor oluyorlar. Bakıyorsun youtuber'lar kasadan bıçak, eldiven çıkarıyor. Bunu görünce de her kasadan katlayacağını sanıyorsun. Hemen sazan gibi atlayıp parayı basıyorsun. Siteden çıkarttıkları bıçağın bir kere bile Steam envanterlerinde olduğunu görmedim. Bu durum da %100 fake olduğunu kanıtlar nitelikte. Sonra bir bakmışsın gümlemişsin. Böyle sitelere inananların aklından şüphe ederim.

Bıçak çıkma olasılığı o tarz sitelerde yok denecek kadar az. Gerçekçi olsun diye de birkaç CS:GO youtuber'ına da sponsor oluyorlar. Bakıyorsun youtuber'lar kasadan bıçak çıkarıyor. Siteden çıkarttıkları bıçağın bir kere bile Steam envanterlerinde olduğunu görmedim. Bu da %100 fake olduğunu gösteriyor. Bunu görünce de her kasadan katlayacağını sanıyorsun. Sonra bir bakmışsın gümlemişsin. Böyle sitelere inananların aklından şüphe ederim.
Haklılık payın var ama ben sadece site bonusu ile 6.30tl'ye kadar katladım.Sonra tabiki diğer kasaların kazanma oranları düşüktü diye hesabıma aktardım.Bu tür sitelerde küçük küçük kazanacaksın, büyük oynarsan bilerek kaybettiriyor.Küçük paralarda ise fazladan yatırman için katlamana izin vermiyor.

Haklılık payın var ama ben sadece site bonusu ile 6.30tl'ye kadar katladım.Sonra tabiki diğer kasaların kazanma oranları düşüktü diye hesabıma aktardım.Bu tür sitelerde küçük küçük kazanacaksın, büyük oynarsan bilerek kaybettiriyor.Küçük paralarda ise fazladan yatırman için katlamana izin vermiyor.
İşte her şey ayarlı hocam bu sitelerde, site bir veriyorsa on alıyor. Şanslı isen ufak kar ettiğin anda siteyi terketmek en iyisi. Çoğu sitede de zaten eşyayı çekmek için depozit istiyor. Her türlü site kazanıyor.

Tek bir skin almak isterseniz AK-47 | Empress WW veya FT öneririm. Empress'ler BS dışında gayet oynanabilir oluyor. WW 295 TL, FT 330 TL fakat Skinport tarzında nakitle satış yapılan sitelerden daha uyguna almanız mümkün.

Kankam benim, 2 adet bilet alıp 2 hesapla görevleri tamamlayıp bütün yıldızlara kasa alır, 4-5 ay sonra satarsan paranı en az 2'ye katlarsın. Bununla da bıçak veya kullandığın silahlara daha fazla skin alabilirsin.

YouTube'da bazı hesap dizme videoları var. O videoları inceleyerek beğendiğin skinleri alıp kendine güzel bir hesap dizebilirsin.

AK, AWP ve m4'ün hepsine 70'er liralık, T ve CT ajanlarına 30'ar liralık, 15 liralık müzik kiti, 5'er liraya USP ve Glock, 5 liraya da sevdigin FAMAS, Galil ya da SMG'lere yettigi kadar skin.

Geri
Yukarı