CS:GO'da 30 TL'ye AWP kaplaması tavsiyesi

Fheron

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar, CS:GO için öyle ahım şahım olmasa da bir envanterim var. Fakat uzun süredir AWP skinimi değiştirmek istiyorum. Önerebileceğiniz maksimum 30 TL'ye bir skin var mı? (Halihazırda Solucan Tanrısı kullanıyorum.)

Son düzenleyen: Moderatör:
AWP atheris veya hezeyan alabilirsiniz. Bende atheris var bayağı güzel duruyor.
Hezeyan:
1600682602572.png

Atheris:
1600682521678.png

Merhabalar teşekkür ederim cevaplar için daha önce başka sitelerden herhangi bir şey almamıştım. Verdiğiniz site güvenilir bir site mi?

Eskimişi en uygun 17.64'den satılıyor elimdekini satıp herhalde atheris alacağım. Teşekkür ederim yardımınız için.

Merhabalar teşekkür ederim cevaplar için daha önce başka sitelerden herhangi bir şey almamıştım. Verdiğiniz site güvenilir bir site mi?

Hayır siteden alışveriş yapma sadece oradaki silahların skinlerini incele Steam pazardan alışverişinizi yapın.

Sitede CS:GO'da bulunan tüm silahların skinleri var. Sadece AWP değil diğerlerine de göz atabilirsiniz.

Eskimişi en uygun 17.64'den satılıyor elimdekini satıp herhalde atheris alacağım. Teşekkür ederim yardımınız için.

Hayırlı olsun. Yalnız dikkatli olun floatı düşük olsun. Stickerli bulabiliyorsanız stickerli alın. Bu arada aldıktan sonra isterseniz şu stickeri alabilirsiniz. Dürbüne yapıştırın eğer alacaksanız. Çok uyumlu ve güzel duruyorlar.
1600683123607.png

Geri
Yukarı