CS:GO'da 5000 TL'lik bıçağım çalındı

%15 komisyon vermek Steam'e tabiri caize "enayilik" olabilir arkadaşın boşluğuna denk gelmiştir takas öncesi yapılması gereken kontrolleri bilmiyor olabilir bir kere sütten dili yanmış zaten bundan sonra daha bir temkinli dikkatli yaklaşacağına eminiz. Geçmiş olsun tekrardan.

Aslında öyle demek istememiştim sitelerle uğraşanları sonu genelde böyle oluyor en güvenlisi Steam yani ben olsam elimdekinden de olmak yerine güvenli bir şekilde açmayı tercih ederdim.

Bu işlem bir program sayesinde saniyeler içerisinde aşırı hızlı şekilde yapılıyor. API dolandırıcılığı son dönemde oldukça yaygın bu sebepten bet siteleri P2 ödeme yöntemi ile bunun önüne geçiyor.
Çalınan API Key'in Steam hesabın ile girdiğin sitelerden çalınıyor. Bu işlemi takip etmek imkansız suç duyurun asla işe yaramaz bulsalar bile bir şey yapamazsın çünkü onay işlemi sizin elinizde bu sebepten Valve asla yardımcı olamaycaktır giden gitti dönüşü yok.
Geçmiş olsun tekrardan başına gelmemesi dileği ile iyi günler...

Son düzenleme:
CS moneyin çok fazla fakesi var onlardan birine girmişsinizdir tabii savunmuyorum ama yine de yanlış siteye girdiğinizi düşünüyorum API Key'i iptal ettiyseniz bir şey olmaz güzel bir antivirüs ile PC nizi taratın çok fazla böyle dolandırılan var bırakın şu kumar sitesini takas sitesini çok istiyosanız gidin Steam'ın pazarından alıp açın.

Aynen hocam lakin hani şu var benim Monster vardı o garantiye gitmişti ben ayrı bir laptop var benim ondan girdim aynı csmoney linkini birkaç arkadaşa daha attım onlarda aynı şeyi söyledi Monster geldiğinde csmoney sayfası zaten benim Yandex tarayıcısında açıktı ona da baktığımda csmoney in orada da değiştiğini gördüm yani daha önce hiç kumar sitesi falan gitmemiştim csmoney e girdim bynogamden alışveriş yapıyordum ve bir anda telefondan onaylamayı veremez oldum csmoneyden suphelenmistimve doğruymuş şöyle ki benim e posta.

CS moneyin çok fazla fakesi var onlardan birine girmişsinizdir tabii savunmuyorum ama yine de yanlış siteye girdiğinizi düşünüyorum API Key'i iptal ettiyseniz bir şey olmaz güzel bir antivirüs ile PC nizi taratın çok fazla böyle dolandırılan var bırakın şu kumar sitesini takas sitesini çok istiyosanız gidin Steam'ın pazarından alıp açın.

Şöyle ki hocam csmoney den daha önce çok takas etmiştim ama böyle bir şey ilk defa başıma geldi,içinde benim bakiyem de vardı hani o bile görünüyordu benim asıl bilgisayar garantiye gitmişti geldiğinde onda da csmoney ana sayfada idi zaten bir de ona bakayım dedim onda da aynıydı csmoney bir değişik geldi gözüme,Csmoney e diğer laptoptan girmiştim daha once zaten ne olduysa beş dakikada oldu hesabı ve şifreyi girdiğim gibi bir anda hesap ile bir şey yapamaz oluyorsun Steam arka planda açıktı ama onaylamalari bana sormuyordu uyandım hemen birkaç bilir kişi ile işi çözdük envanterlere takas yapmama bani koydu alan kişi bayağı uzaktan hesabı ve şifreyi ele geçirmişti yani birkaç arkadaşa da csmoney ve kendi e postasininin linkini bile atmıştı.

Aynen hocam lakin hani şu var benim Monster vardı o garantiye gitmişti ben ayrı bir laptop var benim ondan girdim aynı csmoney linkini birkaç arkadaşa daha attım onlarda aynı şeyi söyledi Monster geldiğinde csmoney sayfası zaten benim Yandex tarayıcısında açıktı ona da baktığımda csmoney in orada da değiştiğini gördüm yani daha önce hiç kumar sitesi falan gitmemiştim csmoney e girdim bynogamden alışveriş yapıyordum ve bir anda telefondan onaylamayı veremez oldum csmoneyden suphelenmistimve doğruymuş şöyle ki benim e posta.

Şöyle ki hocam csmoneyden daha önce çok takas etmiştim ama böyle bir şey ilk defa başıma geldi, içinde benim bakiyem de vardı hani o bile görünüyordu benim asıl bilgisayar garantiye gitmişti geldiğinde onda da csmoney ana sayfada idi zaten bir de ona bakayım dedim onda da aynıydı csmoney bir değişik geldi gözüme, csmoney e diğer laptoptan girmiştim daha once zaten ne olduysa beş dakikada oldu hesabı ve şifreyi girdiğim gibi bir anda hesap ile bir şey yapamaz oluyorsun Steam arka planda açıktı ama onaylamalari bana sormuyordu uyandım hemen birkaç bilir kişi ile işi çözdük envanterlere takas yapmama bani koydu alan kişi bayağı uzaktan hesabı ve şifreyi ele geçirmişti yani birkaç arkadaşa da csmoney ve kendi e postasininin linkini bile atmıştı.

HMM yani zaten hiçbir siteyi savunmuyorumda hani nasıl desem yıllardır var birçok kişi tanıttı falan fakesine girdiğini düşünmüştüm.

Konuyu yeni okudum, bazıları yine milli geleneğimiz olan yorumlarda sallamayı yapmış. Hele birkaçı demiş ki arkadaşın sırtından bıçakladı o aldı, şüphe et falan. Bilip bilmeden adamı neden şüpheye düşürüyorsunuz ki? Bir benzeri başımı geldiği için tecrübeli olarak anlatıyorum, tamamıyla API Key'in sitelerce kullanılmasından kaynaklı. Yani bir nevi kişisel hata, bende aynı şekil bir sene önde kelebek katliam kaybettim.
Evet şu an belki sorun çözüldü hata anlaşıldı ama yine de konu sahibine demek istiyorum ki geçmiş olsun, artık yapacak bir şey yok. Steam ilgilenmiyor ki bir nevi haklı ve arkadaşınızdan katiyen şüphe etmeyin iki densiz laf yüzünden.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı