CS:GO'da bilerek ban yedirtmeye çalışan takım arkadaşlarına karşı ne yapılır?

Gingka Hagane

Hectopat
Daha fazla  
CS:GO'da rekabetçide molotof attığımda, el bombası attığımda veya smoke arkası tararken vs. takım arkadaşlarım ban yememi sağlamak için bombanın önüne geçiyor veya ateş ederken önüme geçiyor. Az önce bunun yüzünden ban yedim ve bunu öncelerde de çok yaşadım. Bu kişilere karşı ne yapabilirim?

CS:GO'da rekabetçide molotof attığımda, el bombası attığımda veya smoke arkası tararken vs. takım arkadaşlarım ban yememi sağlamak için bombanın önüne geçiyor veya ateş ederken önüme geçiyor. Az önce bunun yüzünden ban yedim ve bunu öncelerde de çok yaşadım. Bu kişilere karşı ne yapabilirim?

Oylama başlatın takımdan atın.

Oyunbozanlık'tan raporlayın.

Direk raporla ve takımdakiler onun arkadaşları değilse belirt ve raporlamalarını sağla, CS:GO'da 10 rapor gibi bir inanış var lakin 1 maçta aynı oyun içindeki raporlar zaten Overwatch'a düşürecektir. Orada ban yer.

Yeni konular

Geri
Yukarı