CS: GO'da Çıkartmalar Skine Değer Katar Mı?

Eagle

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar şimdi ben tüm skinlerimi (oyun içi silah deseni) satacağım. Ancak şöyle bir sorunum var. Tüm eşyaların toplam değeri 20, 12 TL iken çıkartmaların değeri ile birlikte 35, 45 TL ediyor.

AK- 47 Seçkin Yapım: 4 TL
Çıkartma ile birlikte : 4, 32

P90- Seçkin Yapım : 2, 13
Çıkartmaların Değeri (2 tane var) : Bir tanesi 3, 5 diğeri 2, 6
Çıkartmalar ile değeri : 8, 23

Sorum şu ; Ben bu silahları, örneğin P90'da 8 TL'ye koysam satılır mı? 1 ay kadar bekleyebilirim.

Bu arada birkaç silahta daha çıkartma var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ucuz skinlerde sticker çok etki etmiyor. Tabii ki değeri artar ama satılır mı orası meçhul. Şansınızı deneyin.

Koyduğunuz eşya Tek isim altında gruplanıyor ve Steam pazarında alt alta ucuzdan pahalıya sıralanıyor bazı kişiler silahların stickerlarına bakarak alıyor ama 3 TL değerinde bir eşyayı 8 TL ye koyarsanız sizin eşyanıza sıra gelene kadar yıllar geçebilir. %20 oynar en fazla diye düşünüyorum. Tabi güzel görünümle ve pahalı stickerlar değilse.

Koyduğunuz eşya Tek isim altında gruplanıyor ve Steam pazarında alt alta ucuzdan pahalıya sıralanıyor bazı kişiler silahların stickerlarına bakarak alıyor ama 3 TL değerinde bir eşyayı 8 TL ye koyarsanız sizin eşyanıza sıra gelene kadar yıllar geçebilir. %20 oynar en fazla diye düşünüyorum. Tabi güzel görünümle ve pahalı stickerlar değilse.
Güzel görünümlü ve pahalı bir sticker ayrıca onların arasında sticker olarak da arama yapılabiliyor. Sadece çıkartmalı görmek için o tablonun alltına sticker yazacaksınız.

O silahları topluluk pazarında satıcak isen o çıkartmaların 1 kuruş etkisi yok kardeşim. Para etmez onlar eğer pazara girip şöyle bir bakarsan anlarsın zaten .

Satılır. Tüm skinlerimi sattım 215 TL civarı bir miktar almıştım. Sonrasında da bunu ByNoGame'de gerçek paraya çevirdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı