CS:GO'da deseni gerçek paraya çevirebilir miyim?

Cyberry

Hectopat
Az önce bir kasa açtım. 140 TL gibi bir fiyatı olan bir ürün çıktı. Nasıl gerçek paraya çevirebilirim?

1595765010538.png

Game satış ya da ByNoGame'e başvur. Hangisi daha yüksek fiyata alırsa ona bakarsın. Fakat gamesatışta nakite çevirme var mı onu bilmiyorum.

Skin pay diye bir site var oradan satabilirsin kartına çekebilirsin. ByNoGame gibi yerler çok kesiyor ayrıca ByNoGame'den indirimden item alıp da onu market fiyatında skin payde satarsan kara geçersin.

Bynogame.com üzerinden skini 100TL'ye yakın bir fiyata satabileceğinizi düşünüyorum.
Steam üstünden satıp kasa açmak mantıklı olabilir mi ? İlk kasa açısımdan çıktı.
Türkiye'den satmanızı önermiyorum. Ben yurtdışında satıyorum, bakiyeyi ETH olarak çekiyorum.

Size önerebileceğim siteler;

ShadowPay
CS:GO Market
WAXPEER
Hiçbir fikrim yok satış konusunda bilgilendirici bir rehber veya bir video var mı ?

Steam üstünden satıp kasa açmak mantıklı olabilir mi ? İlk kasa açısımdan çıktı.

Hiçbir fikrim yok satış konusunda bilgilendirici bir rehber veya bir video var mı ?
Şansa denk gelmiş.Kazanç sağlamışken uzaklaşmak en iyisi.Aç gözlülük yapıp bunuda kaybetmeyin derim.

Geri
Yukarı