CS:GO'da düşen kasayı bekletmek mantıklı mı?

elroNNd

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Inno3D RTX 3060 12GB, Ryzen 5 5600, Asus PRIME B550M-A Wi-Fi II Anakart, Crucial Ballistix 2x8 GB 3200 MHz DDR4 Cl16 RAM, GameGaraj Aquarius Kasa, DarkFlash 650W +80 Bronze PSU.
Meslek
Öğrenci
CS:GO'da maç sonu drop ile düşen kasaları bekletmek mi daha mantıklı yoksa bekletip biriktirip satmak mı? Malum Source 2'de geliyor yeni kasalar vs. gelebilir. Örneğin az önce parçalanmış kasası düştü ilk başlarda 5TL bandında gezmiş sonradan 8TL'ye kadar çıkmış şu an 7TL'de geziyor. Bu tarz kasaları biriktirsem, fiyatı ciddi manada yükselir mi yoksa direkt satmamı mı önerirsiniz?

Bir adet kasa ile inanılmaz kar edemezsiniz ama gene de bekletmek iyidir. Uzun sürede fiyatı düşen kasa yok.

Düşen kasaya göre değişir. Mesela Spektrum ya da Clutch düşerse bekletin. Revolution ya da Rüyalar ve Kabuslar gelirse satın. Belirli kasalar zaten yükselişte ve yükselmeye devam edecek, pek değer görmeyen kasalar da düşecek.

Ben sanırım 2015'lerden beri oynuyorum. Bazen havam dağılsın diye. Geçenlerde keşfettim o kasaların satıldığını. Biriken tüm kasalarımı sattım. 1200 TL falan gibi bir kazanç geldi. Bir iki oyun aldım bahar indiriminden hala 800 küsür TL bakiyem var.

Bir adet kasa ile inanılmaz kar edemezsiniz ama gene de bekletmek iyidir. Uzun sürede fiyatı düşen kasa yok.

Hocam her hafta 2 kasa düşürüp toplu olarak bekletmeyi düşünüyorum. Zaten sanırım haftada 2 kasa düşürme hakkım var.

Ben sanırım 2015'lerden beri oynuyorum. Bazen havam dağılsın diye. Geçenlerde keşfettim o kasaların satıldığını. Biriken tüm kasalarımı sattım. 1200 TL falan gibi bir kazanç geldi. Bir iki oyun aldım bahar indiriminden hala 800 küsur TL bakiyem var.

Ahh be hocam. Senin gibi olmak için neler vermezdim. Geçmişe bakıyorum bir ara toplu satmışım 50ye yakın Hydra, takas ile arkadaşlardan kasa bile toplamışım 3krye satmak için. Keşke ban falan yeseydim. Şimdi 50k falan olurdu rahat. Ayrıca çok dolandirildim onlari saymiyorum bile.

Hocam her hafta 2 kasa düşürüp toplu olarak bekletmeyi düşünüyorum. Zaten sanırım haftada 2 kasa düşürme hakkım var.

Hayır haftada 1 adet kasa düşürme hakkınız bulunmakta. İkinci düşen ise eşyadır. Eşya grafiti, skin, kapsül, kasa olarak değişmektedir.

Yeni konular

Geri
Yukarı