CS:GO'da Dust 2 açılmıyor

Furkan karaer

Centipat
3 4 günden beri CS:GO girmiyorum en son maçın dust 2'di herhalde ama şu an bu mape giremiyorum. Mirage denedim girdi. Inferno denedim oda girmedi dosyaları 2 3 defa doğrulattım denedim olmadı. Yardım edebilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Direk atıyor mu hiçbir hata vermeden? Eğer bir hata veya hata kodu veriyorsa onu buraya yazın. Atıyor diyerek neyin sebep olduğunu bize anlatamazsınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
2. video Process Monitörde raporu oluşturduktan sonra neler yapcağınızı anlatıyor.

Direk atıyor mu hiçbir hata vermeden? Eğer bir hata veya hata kodu veriyorsa onu buraya yazın. Atıyor diyerek neyin sebep olduğunu bize anlatamazsınız.
Evet Direk Atıyo harita yükleme yerine geliyo bazen yükleme çubugu biraz dolunca atıyo bazende yükleme çubugu sonunda iken atıyo
2. video Process Monitörde raporu oluşturduktan sonra neler yapcağınızı anlatıyor.
Bu uzun bir işleme benziyo sıkıntımı giderirmi ona göre başlıcam denemeye
Haritaya girmeden önce konsola, fps_max 60 yazarak girmeyi deneyin.
Denedim Olmadı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı