CS:GO'da ekran parça parça gözüküyor

Fatih Tutal

Femtopat
Daha fazla  
Problem şu ki oyunu açıyorum ve ekran tam manasıyla paramparça oluyor, bütün pikseller havada uçuşuyor (görsel ektedir). Sadece bununla da sınırlı değil. Oyun açılırken bir anda ekran donuyor ve bir daha asla düzelmiyor anca kapayıp açınca düzeliyor. Herhangi bir maça girerken de aynı sorun yaşanabiliyor, maçtayken de. 1,5 yıldır uğraşıyorum bir türlü çözülmedi. Akla gelebilecek her türlü şeyi denedim. Ekran kartını takıp çıkardım, ekran kartı sürücülerini silip yeniden yükledim, Steam'den dosya bütünlüğünü yüz defa doğruladım, oyunu silip yükledim, oyun ayarlarını kaç kere sıfırladım, başlat komutuna bir sürü kod falan yazdım, farklı CS hatalarına bakıp onların çözümünü bile denedim. Ama bir türlü çözemedim.

resim_2023-06-08_173359449.png

resim_2023-06-08_173446489.png

resim_2023-06-08_173703496.png

DDU indirip ekran kartı sürücülerini silip tekrar yüklemeyi deneyebilirsiniz. CS:GO'da ilk defa gördüm bunu ancak başka uygulamalarda böyle çözülüyordu genelde.

DDU indirip ekran kartı sürücülerini silip tekrar yüklemeyi deneyebilirsiniz. CS:GO'da ilk defa gördüm bunu ancak başka uygulamalarda böyle çözülüyordu genelde.
DDU ile sildim bütün sürücüleri ve tekrar yükledim zaten. Ancak hala bir değişim olmadı maalesef. Bende internette başka hiçbir yerde böyle bir şey görmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı