CS:GO'da en sevdiğiniz silah hangisi?

ANIL_GT

Hectopat
Yer
Yakutistan
Daha fazla  
Meslek
Vietnam uçaksavarı
Hepimizin bildiği üzere CS:GO'da envai çeşit silah var ve herkesin sevdiği silah farklı ve ben açıkçası merak ettim ve buraya arasında en sevilen 10 silahı koydum. Benimki aug peki sizinki bunların arsında hangisi?

P90

10. P90.
Müthiş bir silah. Çabuk şarjör değişimi, orta mesafeden isabetli atışlar, yüksek mermi kapasitesi ve atış hızı harika.

Five Seven

9. Five-Seven.
Düşük geri tepmesine rağmen yüksek bir atış hızına sahip. Bu sayede hareketli rakipleri geri püskürtmek için oldukça başarılı. 500 dolarlık fiyatıyla ve kafaya yapılan isabetli bir atışta düşmanı öldürmesiyle oldukça başarılı.

AUG

8. AUG.
Uzun mesafede kullanımı kolay ve geri tepmesi çok düşük. Yürürken ve çömelirken de basit bir kullanıma sahip. Oyundaki en etkili silahlardan birisi. Eğer iyi bir nişancıysanız sadece bununla oynayabilirsiniz.(en sevdiğim ilk 3 silahtan biri)

AWP

7. AWP.
Bu silahı kullanmak eğitim istiyor. Her önüne gelenin almaması gerekir. Fakat kullanmayı öğrendikten sonra, tek başına rakip takımı yok edebilecek güçte. AWP beceri isteyen bir tüfek. Bu güne kadar AWP'yi çok fazla kişi yanlış kullandı. Doğru kullanan kişinin ellerinde ölümcül güce sahip.

MP9

6. MP9.
Yakın mesafede inanılmaz, orta menzilde iyi denilebilecek kadar güçlü. Başarılı bir hareket hızı ve çabuk şarjör değiştirmesi nedeniyle tercih edilebilir.

M4A1-S

5. M4A1-S.
Geri tepmesi oldukça düşük ve tararken mermiler çok fazla dağılmıyor. İyi bir nişancı için en doğru tercihlerden biri.
Aslında M4A1 bu silahtan daha güçlü ancak mermiler A4 gibi parlamıyor.

P250

4. P250.
Bence en iyi tabanca değil ama hem fiyatı ucuz hem de oldukça isabetli bir silah. Yüksek hasar oranına sahip ve seri atışlar yapılabiliyor.

SG 553

3. SG553.
Bu ve AUG benim favorilerim. Oldukça isabetli ve dürbün seçeneği var.
Aslında bence AK47'den iyi bir silah.

M4A4

2. M4A4.
Tarama yaptığınız zaman AK47'ye göre çok daha kontrollü bir silah. Yüksek hasar oranına sahip ve isabetli atışlar yapılıyor.

AK-47

1. AK-47.
Çok isabetli ve güçlü bir silah. Ancak sekme oranı çok fazla.
Yüksek hasara sahip bir tüfek. Silahın kontrolü çok çabuk öğreniliyor.

Not: Bu silah güç sıralaması değil anketteki silah sırlamasıdır.

Bonus: Deagle
Bonus: SSG
En sevdiğim silahlardan 1. :Oto sniper

Son düzenleme:
AK-47 çünkü oynamasını azıcık çözdüğün zaman diğer silahların isabet oranı daha yüksek olsa bile kafadan tek atma ihtimali cezbediyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı