CS:GO'da en toxic kitlenin türkler olması

Uzun yıllar sonra biraz stres atmak için girdiğim oyunda karşılaştıklarımdan sonra vardığım durum. 250 küsur saatim var. Silver'dan çıkmaya çalışan kendi halinde bir Player'ım. 30dk aimbot 30 dk harita peek&prefire ve deathmatch girdikten sonra "rekabetçi gireyim" diye lobiden girmeye niyetlensem ingilizcem fazla yeterli olmadığından yabancılarla girmemeyi tercih ediyorum. İstisnasız diyorum size girdiğim bütün maçlarda Türk kitle toxic çıktı. Özellikle belirtmeme rağmen smurflerden tutunda moral bozan "bunu da mı vuramıyorsun eziq" vs cümleleri alaycı tavırlarıyla oyundan çok milletimden utanmaya başladım. Twitch yayıncısı veya YouTube'a malzeme çıkarmaya çalışan Player'larda cabası. Benzer durumlarla karşılaşanlarınız var mı ne gibi önlemler aldınız. Faceit tsl de en azından daha temiz oyun döner diyorum onun içinde çok erken diyorlar.Öneri ve fikirlerinize açığım.
Maalesef öyle çok garip hakaretler yiyorum fakat bir süre sonra zevk veriyor.

FACEIT de çöplük, matchmaking de. Eskiden tek gerçek ESEA idi, şu an hâlâ kaliteli mi bilmiyorum.

Herkesi susturup aimine bak geç. CS:GO en azından bileğe bakan ve tek başına taşıma potansiyeli bir yere kadar olan bir oyun.

Kesinlikle bir şekilde pişmek gerekiyor en kötü mik kapatıp oynamak mantıklı tercih. Teşekkürler.

Uzun yıllar sonra biraz stres atmak için girdiğim oyunda karşılaştıklarımdan sonra vardığım durum. 250 küsur saatim var. Silver'dan çıkmaya çalışan kendi halinde bir Player'ım. 30dk aimbot 30 dk harita peek&prefire ve deathmatch girdikten sonra "rekabetçi gireyim" diye lobiden girmeye niyetlensem ingilizcem fazla yeterli olmadığından yabancılarla girmemeyi tercih ediyorum. İstisnasız diyorum size girdiğim bütün maçlarda Türk kitle toxic çıktı. Özellikle belirtmeme rağmen smurflerden tutunda moral bozan "bunu da mı vuramıyorsun eziq" vs cümleleri alaycı tavırlarıyla oyundan çok milletimden utanmaya başladım. Twitch yayıncısı veya YouTube'a malzeme çıkarmaya çalışan Player'larda cabası. Benzer durumlarla karşılaşanlarınız var mı ne gibi önlemler aldınız. FACEIT tsl de en azından daha temiz oyun döner diyorum onun içinde çok erken diyorlar. Öneri ve fikirlerinize açığım.

İnternet iyiyse VPN aç ben bir ara Amerika sunucularında açıp oynamıştım. Adamların sohbeti iyiydi.
Uzun yıllar sonra biraz stres atmak için girdiğim oyunda karşılaştıklarımdan sonra vardığım durum. 250 küsur saatim var. Silver'dan çıkmaya çalışan kendi halinde bir Player'ım. 30dk aimbot 30 dk harita peek&prefire ve deathmatch girdikten sonra "rekabetçi gireyim" diye lobiden girmeye niyetlensem ingilizcem fazla yeterli olmadığından yabancılarla girmemeyi tercih ediyorum. İstisnasız diyorum size girdiğim bütün maçlarda Türk kitle toxic çıktı. Özellikle belirtmeme rağmen smurflerden tutunda moral bozan "bunu da mı vuramıyorsun eziq" vs cümleleri alaycı tavırlarıyla oyundan çok milletimden utanmaya başladım. Twitch yayıncısı veya YouTube'a malzeme çıkarmaya çalışan Player'larda cabası. Benzer durumlarla karşılaşanlarınız var mı ne gibi önlemler aldınız. FACEIT tsl de en azından daha temiz oyun döner diyorum onun içinde çok erken diyorlar. Öneri ve fikirlerinize açığım.

İnternet iyiyse VPN aç ben bir ara Amerika sunucularında açıp oynamıştım. Adamların sohbeti iyiydi.

Genel olarak Türk veya Rus lobilerine girdiğimde gayet iyi anlaşıyoruz. En başta söylüyorum bugün kolsuz olabilirim diye, kimse laf felan atmıyor. İnsanlık hali diyip geçiyorlar.
Elbette yaşı küçüklerde tahammülsüzlük olabilir, onları saymıyorum. Rakip için bahsediyorsan o hep olur, rakibi tilt edip oyunu daha rahat kazanıyorlar.

Uzun yıllar sonra biraz stres atmak için girdiğim oyunda karşılaştıklarımdan sonra vardığım durum. 250 küsur saatim var. Silver'dan çıkmaya çalışan kendi halinde bir Player'ım. 30dk aimbot 30 dk harita peek&prefire ve deathmatch girdikten sonra "rekabetçi gireyim" diye lobiden girmeye niyetlensem İngilizcem fazla yeterli olmadığından yabancılarla girmemeyi tercih ediyorum. İstisnasız diyorum size girdiğim bütün maçlarda Türk kitle toxic çıktı. Özellikle belirtmeme rağmen smurflerden tutunda moral bozan "bunu da mı vuramıyorsun eziq" vs cümleleri alaycı tavırlarıyla oyundan çok milletimden utanmaya başladım. Twitch yayıncısı veya YouTube'a malzeme çıkarmaya çalışan Player'larda cabası. Benzer durumlarla karşılaşanlarınız var mı ne gibi önlemler aldınız. FACEIT tsl de en azından daha temiz oyun döner diyorum onun içinde çok erken diyorlar. Öneri ve fikirlerinize açığım.

Girmez iseniz hep 1 toxic eksik olur oyunda.

Yeni konular

Geri
Yukarı