CS:GO'da en toxic kitlenin türkler olması

Sistem takılıyor CS 1.6 için FPS CFG var mıdır modelleri düşüren.

O konulara pek hakim değilim bilen yardımcı olacaktır mutkala, up.
Hocam ben şuna da şahit oldum normal Dust 2 vs haritalarında lobi veya rastgele girince oyun kazanınca maksimum 20 TL'lik kasa düşürüyorsunuz ama seçkin rekabetçide 90 TL'lik eşya düşüreni gördüm.(Inferno'da oldu)

Kasasında değilim ama seçkinde normale nazaran daha az toxic kitle olduğu söylenince cazip geldi.
Önerim herkesi sustur, en önce karşı takımı duruma göre kendi takımını da.

Bu şekilde düşünmemiştim hiç ama diğer arkadaşlarda bu fikirde kendi Aim'ime oyunuma fokus olup oyunuma devam ederim.

Uzun yıllar sonra biraz stres atmak için girdiğim oyunda karşılaştıklarımdan sonra vardığım durum. 250 küsur saatim var. Silver'dan çıkmaya çalışan kendi halinde bir Player'ım. 30dk aimbot 30 dk harita peek&prefire ve deathmatch girdikten sonra "rekabetçi gireyim" diye lobiden girmeye niyetlensem ingilizcem fazla yeterli olmadığından yabancılarla girmemeyi tercih ediyorum. İstisnasız diyorum size girdiğim bütün maçlarda Türk kitle toxic çıktı. Özellikle belirtmeme rağmen smurflerden tutunda moral bozan "bunu da mı vuramıyorsun eziq" vs cümleleri alaycı tavırlarıyla oyundan çok milletimden utanmaya başladım. Twitch yayıncısı veya YouTube'a malzeme çıkarmaya çalışan Player'larda cabası. Benzer durumlarla karşılaşanlarınız var mı ne gibi önlemler aldınız. Faceit tsl de en azından daha temiz oyun döner diyorum onun içinde çok erken diyorlar.Öneri ve fikirlerinize açığım.
Türkler heryerde toxic (bkz:Tmp,CSGO,Valorant,vs vs)

Bunu yazmadan önce tüm gün FACEIT'te oyun oynayan, internet kafeden bağlanan ve sürekli küfür hakaret eden balkan ülkelerinin kitlesini gördünüz mü? Kosova, Arnavutluk vs tüm gün CS:GO'dalar.
Ben her gün görüyorum.
Genel olarak Online oyunlarda en çok toksik kitleler gelişmemiş ülkelerin gelişmemiş insanları oluyor.
Ama türkler gene de en toksik sıralamasına girse 4-5. olur.

Ve not: FACEIT tsl tamamen toksik bir kitle ve basit seviyede İngilizce bilseniz yetiyor CS:GO için. İngilizce felsefe yapmıyoruz hocam oyunda.
Mid, corner, top left, minvalinde son derece basit infolar veriyoruz zaten.

Ha bu arada FACEIT dışında oyun oynanmaz mm de oyun oynamayalı çok uzun zaman oluyor bunu da söyleyim.
Ben bir almanın ya da iskandinav ülkelerinden bağlananlarının bir tanesinin bile toksik olduğunu görmedim.
Dün Almanya'ya gitmiş Suriyeli bana Türk olduğum için küfür ediyordu CS:GO'da.

Ben karşılaştıklarım karşısında bu yorumu yaptım. Doğrudur. İngilizcem info verecek kadar veya infoyu alacak kadar mevcut. Yayınlarda genelde infoların ötesinde detaylı infolar diyaloglar geçiyor burada biraz sıkıntı çekebilirim diye düşündüm daha ziyade FACEIT'e gelene kadar belli bir seviyeye gelmem gerekiyor gerek aim gerek oyun bilgisi. Bu sebepten mm deyim sanırım belli bir rank veya bir standarda oturtana kadar kalacağım kalmam gerekiyor en azından düşüncem bu.

ESEA nedir hocam? CS'de MG1 civarında oynuyorum. Geçilir mi? FACEIT oynadığımda karşıma en az lem adam geliyor.

ESEA FACEIT yokken 128 stick oynanan platform. Ama kimse kalmadı şimdi herkes FACEIT'te.

Ben karşılaştıklarım karşısında bu yorumu yaptım. Doğrudur. İngilizcem info verecek kadar veya infoyu alacak kadar mevcut. Yayınlarda genelde infoların ötesinde detaylı infolar diyaloglar geçiyor burada biraz sıkıntı çekebilirim diye düşündüm daha ziyade FACEIT'e gelene kadar belli bir seviyeye gelmem gerekiyor gerek aim gerek oyun bilgisi. Bu sebepten mm deyim sanırım belli bir rank veya bir standarda oturtana kadar kalacağım kalmam gerekiyor en azından düşüncem bu.

Hocam bu tarz durumlarda Avrupa'lı sarı kafalar çok basit ingilizceyle de info veriyor pek gerek yok basit kelimeleri bilseniz yeter.
Gerçi artık türklerde de ben hiç mid yerine 'orta' dediklerini duymadım :D
Ayrıca FACEIT oynamak için bir seviyeye gelmek diye bir şey yok hocam girin direkt oynayın 128 stick on numara 5 yıldız oyun keyfi oluyor oynaya oynaya öğrenirsiniz hiç o konuda problem yapmayın kendinize.
Arnavutlar kosovalılar tüm gün internet kafede oturuyorlar bağırıp çağırıp FACEIT'te :D

Yeni konular

Geri
Yukarı