CS:GO'da ESC'ye basınca ping yükseliyor

jiska1345

Decapat
Yer
Balıkesir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Oyun esnasında ESC'ye basına pingim 75'ten 900'e kadar fırlıyor, oyunum birkaç saniye donuyor daha sonrasında düzeliyor. Bu konu hakkında yazılar açılmış ancak işe yaramadıkları için tekrardan açtım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun esnasında ESC'ye basına pingim 75'ten 900'e kadar fırlıyor, oyunum birkaç saniye donuyor daha sonrasında düzeliyor. Bu konu hakkında yazılar açılmış ancak işe yaramadıkları için tekrardan açtım.
Sisteminiz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ağ bağdaştırıcı sürücünüzü güncelleyin.
Oyunun dosyalarını doğrulayın.
Farklı bir internete bağlanmayı deneyin.
Ethernet kablosu ile deneyin.
Başka oyunlarda oluyor mu?

C:\Windows\System32\drivers\etc konumundaki hosts dosyasını not defteri ile açınız en alta " 127.0.0.1 blog.counter-strike.net " yapıştırıp kaydediniz sorununuz çözülecektir.
Aynı sorun bende de vardı böyle çözülüyor.
Alıntı: @keremdelen

+Sistemim i5 9. nesil ve 1650 ekran kartım 8 gb ramim var fps konusunda sıkıntım yok sadece escape tuşuna basınca 2 3 saniye oyun donuyor pingden dolayı (+graph)dan bakıyorum daha sonrasında normal devam ama mesela adam kickletme votesi açacağım deli oluyorum 2 saat pingi bekliyorum falan

Dipnot: Geç cevap verdiğim için özür dilerim dersteydim o yüzden geç cevapladım :(
Ağ bağdaştırıcı sürücünüzü güncelleyin.
Oyunun dosyalarını doğrulayın.
Farklı bir internete bağlanmayı deneyin.
Ethernet kablosu ile deneyin.
Başka oyunlarda oluyor mu?
yok sadece csgo da escape basınca diğer türlü 60 80 arası ping ile oynuyorum
C:\Windows\System32\drivers\etc konumundaki hosts dosyasını not defteri ile açınız en alta " 127.0.0.1 blog.counter-strike.net " yapıştırıp kaydediniz sorununuz çözülecektir.
Aynı sorun bende de vardı böyle çözülüyor.
Alıntı: @keremdelen
evet o konu başlığını gördüm ancak denediğimde olmadı hatta o klasörü masaüstüne attım daha sonrasında ctrl+s yaptım ancak o da çalışmadı :(

Yeni konular

Geri
Yukarı