CS:GO'da eski operasyonların biletleri alınabilir mi?

Globo

Picopat
Bundan 5-6 yıl önceki operasyon biletlerini alsam oynayabilir miyim? Amacım kasa düşürmek para kazanmak değil o baskınları oynamak bu mümkün mü? Mesela şu an yaban ateşini istiyorum 2000 TL alırım ama oynayabilir miyim? Yoksa öylece envanterde mi durur?

Oyunu oynamak için operasyon biletine ihtiyacınız yok. Amacınız kasa düşürmek ise operasyon kasalarını hayır düşüremezsiniz. Ancak seçkin hesaba sahip iseniz oyun sonlarında düşen kasaları düşebilirsiniz. Yeni operasyon geldiği zaman, yeni operasyon biletini alabilir, görevleri yaparak o operasyonun kasalarını alabilirsiniz. Eski operasyon kasalarını topluluk pazarından alabilirsiniz.

Oyunu oynamak için operasyon biletine ihtiyacınız yok. Amacınız kasa düşürmek ise operasyon kasalarını hayır düşüremezsiniz. Ancak seçkin hesaba sahip iseniz oyun sonlarında düşen kasaları düşebilirsiniz. Yeni operasyon geldiği zaman, yeni operasyon biletini alabilir, görevleri yaparak o operasyonun kasalarını alabilirsiniz. Eski operasyon kasalarını topluluk pazarından alabilirsiniz.
Kasa düşürmek istemiyorum sadece operasyonun oyunlarını oynamak istiyorum haritalarına girmek istiyorum seviye ve ya puanlı şeyler değil de saldırıları oynamak istiyorum mesela şu videodaki gibi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kasa düşürmek istemiyorum sadece operasyonun oyunlarını oynamak istiyorum haritalarına girmek istiyorum seviye veya puanlı şeyler değil de saldırıları oynamak istiyorum mesela şu videodaki gibi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam, anlıyorum sizi müsterî olun, yeni bir operasyon gelmesini beklemeniz gerekiyor ne yazık ki. Yeni bir operasyon geldiğinde güncelleme ile haberiniz olur. Direk operasyon biletini alır, istediklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. ( yeni haritalar, yeni saldırılar vs..) Eski operasyon biletleri ne yazıkki sizin istediklerinizi gerçekleştirmenize olanak sağlamayacak. Yeni operasyon ise genelde Sonbahar aylarında geliyor. :)

Eski operasyonların sadece biletleri alınabiliyor, bileti alıp oyun içinden bileti açarsanız hesabınıza rozet tanımlıyor. Rozeti yükseltmeniz mümkün değil çünkü eski operasyonlar oynanamıyor. Operasyonlar sadece çıktıkları zaman oynanabilir. Yeni çıkacak operasyon biletlerini alarak operasyonun geçerli olduğu tarihte isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Eski operasyon biletlerini koleksiyon olarak almak isterim derseniz de geçenlerde adını hatırlamıyorum ama bir bileti 5000 TL fiyatla görmüştüm.

Geri
Yukarı