CS:GO'da güven faktörü düştü

kml21

Femtopat
Daha fazla  
Sadece report yediğim için guven faktörüm düştü. Övgü botu attirdim, Steam profilime yorum yaptırdım. Hiçbir şekilde düzelmedi bilgisi olan var mı? Hesap 2 aylık yeni açtım ve direkt seçkin aldim. Herhangi bir 3. parti yazılım kullanmadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece report yediğim için guven faktörüm düştü. Övgü botu attirdim, Steam profilime yorum yaptırdım. Hiçbir şekilde düzelmedi bilgisi olan var mı? Hesap 2 aylık yeni açtım ve direkt seçkin aldim. Herhangi bir 3. parti yazılım kullanmadım.
Güven faktörünü nereden görüyorsun?

xD Sadece report yediğin için düşmedi. Güven faktörünün düşme sebebi hileci arkadaşlarınla birlikte aynı lobiden girdiğin için. Ya da tanımadığın hileci tiplerle yine aynı lobiden girdiğin için. Girdiğin lobide ya da sen de hiçbir şey yoksa istersen 4000 tane report ye güven faktörün düşmez. Yıllarca yemediğim report kalmamıştır MM'de :) Bir kez bile güven faktörüm sarı olmadı.

Güven faktörünü nereden görüyorsun?

Arkadaşım maçı başlatmaya çalıştığında #### adlı oyuncunun güven faktörü sizinkinden cok daha düşük filan yaziyor dediğinde.

xD sadece report yediğin için düşmedi. Güven faktörünün düşme sebebi hileci arkadaşlarınla birlikte aynı lobiden girdiğin için. Ya da tanımadığın hileci tiplerle yine aynı lobiden girdiğin için. Girdiğin lobide ya da sen de hiçbir şey yoksa istersen 4000 tane report ye güven faktörün düşmez. Yıllarca yemediğim report kalmamıştır Mm'de :) bir kez bile güven faktörüm sarı olmadı.

Rastgele oyuncularla giriyorum çoğu Rus o yüzden olma ihtimali var mı?

Övgü almaya devam edin. Zamanla faktörünüz artacaktır. Rapor yememye bakın.

Faktörüm düşükte karşıya tek tuk hile geliyor ve onlarda wall hack filan açanlar yani şu ana kadar hiç mevlana ve benzeri gelmedi.

raporlamadan güven faktörü düşmez steam arkadaşların ve oyun girdiğin insanlar hile kullanıyorsa düşer yoksa düşmez

Yeni konular

Geri
Yukarı