CS:GO'da hackerlar

syhns

Centipat
CS:GO'da takımım falan var, bayağı iyi oynuyoruz falan ama bıktım artık hilelerden. Kartal oldum seçkin hesap 5 tane rozetim var. Herif geliyor hile açıyor. Artık o kadar sıkıldım ki bir de gelip ez yazıyor, daha demin oyunu sildim. Eskiden çok zevk alarak oynadığım bir oyundu. O kadar emek vermiştim şu hileciler yüzünden oyunu sildim, gına geldi artık. Bir de banlanmıyorlar vallahi çıldıracağım.

CS:GO'da takımım falan var, bayağı iyi oynuyoruz falan ama bıktım artık hilelerden. Kartal oldum seçkin hesap 5 tane rozetim var. Herif geliyor hile açıyor. Artık o kadar sıkıldım ki bir de gelip ez yazıyor, daha demin oyunu sildim. Eskiden çok zevk alarak oynadığım bir oyundu. O kadar emek vermiştim şu hileciler yüzünden oyunu sildim, gına geldi artık. Bir de banlanmıyorlar vallahi çıldıracağım.

Bende de oldu takım arkadaşım hile kullanıp inkar etmiyordu ben oylama başlattım atmak için herkes iptal etti. Değişik.

Hocam kendi fikrimi beyan ediyorum. Valorant'ta optimizasyon hafiften sıkıntılı bir de alıştığımız CS:GO olayı yok silahlar sekmiyor ne bileyim hoş gelmiyor.
Valorant daha kolay olsun diye yapılmış gibime geliyor. CS:GO oynayamıyorum ama Valorant oynayabiliyorum. Benim açımdan daha iyi en azından.

Yeni konular

Geri
Yukarı