CS:GO'da haftada kaç kasa düşüyor?

qew.png
ewq.png
qwe.png

Geçenlerde şansım ciddi yaver gitti 3 adet kasa düşürdüm çok uzun süre oldu daha öncesinde de 1 kere daha 3 kasa düşmüştü ama bayağı oldu düşme şansı var. Fakat ben yaklaşık 8 yıldır oynuyorum bu oyunu 2 defa denk geldim.

Son düzenleyen: Moderatör:
6 kasam var 1 ayda düştü. Hafta sonu 20 25 maç hafta içi 5 10 maç ancak kesinlik sıfır yenik takıma son 3 el girip almisligim da var rank atarken almisligim da.Birinci bitirdiğim onca oyunda sadece bir kere düştü.

Eki Görüntüle 1807996Eki Görüntüle 1807995Eki Görüntüle 1807997

Geçenlerde şansım ciddi yaver gitti 3 adet kasa düşürdüm çok uzun süre oldu daha öncesinde de 1 kere daha 3 kasa düşmüştü ama bayağı oldu düşme şansı var. Fakat ben yaklaşık 8 yıldır oynuyorum bu oyunu 2 defa denk geldim.

Hocam neredeyse imkansız gibi 1 günde 3 kasa düşürmek. Sürekli olarak aktif oyuncuyum. Bir günde 3 kasa düşüreni hiç görmemiştim.

2 hesabım var ve ikisinden de 1 kasa düşene kadar oynayıp salıyorum, internette 2 kasa falan düşebilir yazmışlar da bir keresinde bayağı zorladım 2.'yi düşüremedim. Max 1 mi, 2 düşüren var mı?

Her hafta çarşamba günleri (saati tam olarak bilinmiyor) kasa drop hakkın yenileniyor. Her hafta 2 tane kasa düşürme ihtimalin var ve 2. kasayı düşürmek için ya 24 saat oynaman ya da aradan 24 saat geçmesi gerekiyordu. Her seviye atladığınızda ise bir sonraki seviyeye kadar rastgele bir zamanda sticker ya da skin düşüyor drop sisteminden bağımsız olarak.

Çarşamba gecesi kasa düşürme şanslarını sıfırlanması artık eskide kaldı. artık ilk kasayı düşürdükten 1 hafta sonrasına kadar düşürme şanınız düşüyor. @oKarbonat_Erol

Yeni konular

Geri
Yukarı