CS:GO'da hala bolca hile olması

Yaklaşık 3k saatim var ve nadiren hileyle karşılaşıyorum üstelik onlar da şüpheli. Mevlana denilen hile maksimum 2-3 kez görmüşümdür. Bence size çoğunlukla smurf denk geliyor.

Hile can sıkıcak bir konu değil, yüksek liglerde hile yok. Hile diyenler genelde Silver arası oluyor. Orada tabii ki de hile olur.

+ Oyunu seven insan hile olduğun da eğlenmesine bakar, oyun bu.

Hocam DMG LEM arasında benim neredeyse 3 oyunumdan 1 tanesine hile geliyordu. Oyunu ondan sonra LE olarak bıraktım zaten. Şu an durum nasıl bilemem ama değiştiğini sanmıyorum.

Hile can sıkıcak bir konu değil, yüksek liglerde hile yok. Hile diyenler genelde Silver arası oluyor. Orada tabii ki de hile olur.

+ Oyunu seven insan hile olduğun da eğlenmesine bakar, oyun bu.
Keleş 2 rütbeyle oynuyorum, Yoldaş girsem de, rekabetçi girsem de, ölüm maçı girsem de, basit eğlence girsem de birsürü hile var ve seviyesi yüksek olan hileler bile var banlanmamışlar ve seviye kasmışlar bir de :D.

Arkadaşlar hilelerden çok sıkıldıysanız alın bir Faceit Premium ya da ESEA. Keyfinize bakın. Hilenin H'si yok bu platformlarda. Hafta sonları ESL'de turnuvalar da oluyor, onlara da katılabilirsiniz.

Acaba aranızda global varmı? 1000 oyunun 1'inde hile çıkıyor, onuda youtube yayınlıyorlar.
Daha dün girdim bizim takıma bir oyuncu geldi adam oyunu bitirmiş 6k saati var ilk yarıda 32 kill aldı tabi ki karşı taraf Türk'tü ve maç boyu hile diye küfretti. Hatta arkadaşıma da hile dediler maç sonu lobiye çağırdık diğer maça beraber girdik ondan sonra hile olmadığına inandılar. Kendinden iyisine denk geldi mi genelde hile diyor bizim insanımız.

Yeni konular

Geri
Yukarı