CS:GO'da hangi bıçağı alayım?

Bende Valorant'a bir ara maaş yattığı gibi parayı basıyordum direk şu an pişmanım oyun sıktı ve toksik kitlesi yüzünden oyundan tamamen soğudum. Takıma gelen elemanlar durduk yere anne baba demeden az çok demeden herkesin içinden girip dışından çıkıyorlar.

Kankam Valorant'ın Steam pazarı gibi bir yeri yok. Sıkılırsam CS2 çıkınca satarım zaten. Hangisini alsam arada kaldım.

Bıçak alman mantıklı bu arada fiyatları uçacak güzel bir yatırımda olur bence hunstmanı seçmelisin tabii tamamen zevk meselesi ama toplulukta hunstman bıçakları daha çok seviliyor he space soldiers fanı türkler anlamıştır ne dediğimi :D

Bana da Huntsman'ın şekli daha güzel geliyor fakat gut knife ın üstündeki desen daha iyi.

Bıçak alman mantıklı bu arada fiyatları uçacak güzel bir yatırımda olur bence hunstmanı seçmelisin tabii tamamen zevk meselesi ama toplulukta hunstman bıçakları daha çok seviliyor he space soldiers fanı türkler anlamıştır ne dediğimi :D

Peki sence hangi Huntsman'ı alayım.

Kankam Valorant'ın Steam pazarı gibi bir yeri yok. Sıkılırsam CS2 çıkınca satarım zaten. Hangisini alsam arada kaldım.

Kral vallahi dediğim gibi bıçak seçimi yapmak biraz zor oluyor o yüzden topluluk sunucularının birinde "!vs" gibi komutlar ile yanlış hatırlamıyorsam istediğin bıçağı seçip oynayabiliyorsun. Oradan seç bak hangisi hoşuna giderse al. Bu tamamen zevk işi. Şimdi ben kendim bir bıçak söylerim ama senin zevkine uymayabilir.

Bence Gut Knife Freehand daha mantıklı bir seçim olur hocam, CS2'de olan güzel ışıklandırma için istiyorsanız. Hunstman Scorched'ın parlayarak öne çıkaracağı bir renk yok. Ama envanterimde bir bıçak olsun değerlenince satarım diyorsanız bilemem tercihinize kalmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı