CS:GO'da her seferinde 7 gün ban yeme

1Derko1

Hectopat
Başlıkta da söylediğim gibi her ban yiyişimde 7 gün ban yiyorum, yok mudur bunun bir çözümü? Arkadaşlarım 30 dk yerken ben her seferinde 7 gün ban yemekten bıktım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sık sık ban yiyorsanız normal. Süreyi şikayet etmek yerine ban yememeyi deneyin mesela?

Arkadaşlarınız sizin gibi bekleme süresi koleksiyonu yapmıyordur. Süre bitmeden alacağınız her ceza kaldığı yerden devam eder.

Bekleme sürem ne kadar sürecek?

CS:GO'daki rekabetçi bekleme sürelerinin dört seviyesi vardır. Bir hesap rekabetçi bekleme süresi aldıktan sonra o bekleme süresinin seviyesi bir hafta boyunca hesap üzerinde kalır. Bekleme süresinin alındığı hafta içerisinde alınan her ek bekleme süresi, oyuncunun eşleştirmeye giremediği süreyi artırır:

• İlk bekleme süresi (seviye 1) – 30 dakika sürer
  • İkinci bekleme süresi (seviye 2) – 2 saat sürer
  • Üçüncü bekleme süresi (seviye 3) - 24 saat sürer
  • Dördüncü bekleme süresi (seviye 4) – 1 hafta sürer
Hafta içerisinde başka bekleme süresi almamak, bekleme süresi seviyesini bir seviye olarak düşürür. Hafta içerisinde bekleme süresi almadığı için bekleme seviyesi 2'ye düşürülmüş bir hesap, alacağı bir sonraki bekleme süresinde seviye 3 bekleme süresi (24 saat) alır.

Bekleme sürelerinin seviye 4'ü geçebileceğini lütfen aklınızda bulundurun. Bekleme süreleri seviye 4'ü aşan kullanıcıların, bunu seviye 3'ün altına düşürebilmek için daha uzun bir süre boyunca hiç bekleme süresi almadan oynamaları gerekmektedir.

2 hafta ban yemezsen o süre 1 günde düşer bidaha 2 hafta ban yemezsen 1 saate düşüyor o şekilde azalıyor 2 hafta geçmeden sürekli ban yersen artar bu süre

Rekabetçi maçlardan sık sık çıkarsanız bekleme süreniz artar.daha az çıkmayı deneyin

dikkat edin de kalıcı ban yemeyin çok fazla ban yersen en sonunda perma ban yiyosun diye biliyorum

Ban yememeye çalışın. Bende çok fazla arkadaş attığım için 7 gün yedim. Bu olay saçma ama. Adam afk maç boyunca oylamaya f1 verdim diye ban yedim. Beleşe puan kazanıyor.

Geri
Yukarı