CS:GO'da hiç MM oynamamak

T3tracon

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Evet arkadaşlar .CS:GO'da yaklaşık 2. yılımı dolduruyorum, yani yeni bir oyuncuyum. 600 saatim var. Bhop yapabiliyorum. Keleş seviyesinde aimim var, yani o ranktakilerle çok rahat vs atabiliyorum. Ve 1 ay önce son MM rekabetçi maçımi girmiştim. 14-12 kazanırken karşı taraf hile açtı ve ben de o andan itibaren MM'i bıraktım. Şu an sadece topluluk sunucularında aimimi geliştirip Topluluk rekabetçi sunucularında rütbesi benden daha iyi olan insanlarla oynayıp daha kaliteli oyun bilgisi ediniyorum ve aimim de daha iyi geliştiriyorum.

Kendimi biraz daha geliştirip ve iyi bir internet almayı bekleyip ESEA veya FACEIT'te başlayıp, oralarda rankimi yükseltmeye başlayacağım. Ben veya benim gibiler için bir önerileriniz var mıdır? Ya da aranızda benim gibiler var mıdır? Varsa buyurun gelin konuşalım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet arkadaşlar. CS:GO'da yaklaşık 2. yılımı dolduruyorum, yani yeni bir oyuncuyum. 600 saatim var. Bhop yapabiliyorum. Keleş seviyesinde aimim var, yani o ranktakilerle çok rahat vs atabiliyorum. Ve 1 ay önce son mm rekabetçi maçımi girmiştim. 14-12 kazanırken karşı taraf hile açtı ve ben de o andan itibaren Mm'i bıraktım. Şu an sadece topluluk sunucularında aimimi geliştirip topluluk rekabetçi sunucularında rütbesi benden daha iyi olan insanlarla oynayıp daha kaliteli oyun bilgisi ediniyorum ve aimim de daha iyi geliştiriyorum.

Kendimi biraz daha geliştirip ve iyi bir internet almayı bekleyip ESEA veya FACEIT'te başlayıp, oralarda rankimi yükseltmeye başlayacağım. Ben veya benim gibiler için bir önerileriniz var mıdır? Ya da aranızda benim gibiler var mıdır? Varsa buyurun gelin konuşalım.

Bende dün 13-7 kazanırken sağ olsun Rus'lar zaten kazandık deyip AFK bıraktılar gidip gidip öldüler zaten ben taşıyordum ama gitti maç. FACEIT geçmeyi düşünüyorum.

Uzun yıllardır cs oynayan biri olarak söyleyeyim, MM boş iş. Git faceit de takıl. Esea falan hiç bulaşma bile. Faceit de ilk başlarda zorlanacaksındır, küfür yiyeceksindir ama zamanla alışacaksın. Faceit de üst seviyelere geldiğinde de asıl cs neymiş anlıyorsun. Mm de ancak troll yapılır, aim ısındırılır.

Uzun yıllardır CS oynayan biri olarak söyleyeyim, MM boş iş. Git FACEIT de takıl. ESEA falan hiç bulaşma bile. FACEIT de ilk başlarda zorlanacaksındır, küfür yiyeceksindir ama zamanla alışacaksın. FACEIT de üst seviyelere geldiğinde de asıl CS neymiş anlıyorsun. Mm de ancak troll yapılır, aim ısındırılır.

Çok haklısınız FACEIT denemiştim ama seviyeme göre çok erkendi neye uğradığımi şaşırmıştım. FACEIT için yeni bir internete ihtiyacım olduğunu düşünüyorum. Bu aralar Aimim bayağı gelişti eskiye göre. Bir girip deneyeceğim eğer pingim normal ise oraya başlayacağım.

Ben şu an mm de rakipten hiç zorlanmıyorum fakat takımım rakipten daha kötü olduğundan 1V5 kalıyorum resmen. FACEIT de sadece 4-5 maçım var. Önerir misiniz?

Çok haklısınız FACEIT denemiştim ama seviyeme göre çok erkendi neye uğradığımi şaşırmıştım. FACEIT için yeni bir internete ihtiyacım olduğunu düşünüyorum. Bu aralar Aimim bayağı gelişti eskiye göre. Bir girip deneyeceğim eğer pingim normal ise oraya başlayacağım.
80 üstü ping almıyorsan, sıkıntı yok. Ben İstanbul'da yaşıyorum ve genelde sabit 45-55 arası ping alıyorum. Ama 80 üstü pingin olursa, insanı yoruyor. Özellikle üst seviyelerde ki oyuncuların çoğunda 144hz monitör var ve maksimum 40 ping aldıkları için, dezavantajlı duruma düşebilirsin.

Evet arkadaşlar .CS:GO'da yaklaşık 2. yılımı dolduruyorum, yani yeni bir oyuncuyum. 600 saatim var. Bhop yapabiliyorum. Keleş seviyesinde aimim var, yani o ranktakilerle çok rahat vs atabiliyorum. Ve 1 ay önce son MM rekabetçi maçımi girmiştim. 14-12 kazanırken karşı taraf hile açtı ve ben de o andan itibaren MM'i bıraktım. Şu an sadece topluluk sunucularında aimimi geliştirip Topluluk rekabetçi sunucularında rütbesi benden daha iyi olan insanlarla oynayıp daha kaliteli oyun bilgisi ediniyorum ve aimim de daha iyi geliştiriyorum.

ESEA tavsiye etmiyorum, kendini bilmez, kendini bir şey zanneden yurdumun rezil ve kepaze insanı ile dolu. 10/13/11 giderken, takımın ikincisiyken yurdumun üç tane aptal insanı geldi, aldığım killin ve oyuna bıraktığım etkinin yarısını alamamalarına rağmen beni kickletti, MM Rankım DMG diye, yani sen düşün kitle ne kadar kanser, oyunda bulmuyor kolay kolay. Faceit ile başla, ESEA ile devam et. Son olarak MM girmek zaman kaybıdır bu konuda sana kesinlikle katılıyorum, bir takım bulmaya çalış aksi takdirde gerçekten keyif alamazsın. Bende senin gibi isyan eder durumdayım, benzer bir konu açmıştım ama kimse umursamadı. Konudan örnek vermem gerekirse;

ESEA tavsiye etmiyorum, kendini bilmez, kendini bir şey zanneden yurdumun rezil ve kepaze insanı ile dolu. 10/13/11 giderken, takımın ikincisiyken yurdumun üç tane aptal insanı geldi, aldığım killin ve oyuna bıraktığım etkinin yarısını alamamalarına rağmen beni kickletti, MM Rankım DMG diye, yani sen düşün kitle ne kadar kanser, oyunda bulmuyor kolay kolay. Faceit ile başla, ESEA ile devam et. Son olarak MM girmek zaman kaybıdır bu konuda sana kesinlikle katılıyorum, bir takım bulmaya çalış aksi takdirde gerçekten keyif alamazsın. Bende senin gibi isyan eder durumdayım, benzer bir konu açmıştım ama kimse umursamadı. Konudan örnek vermem gerekirse;

Dediklerinin çoğunda haklısın ama samimi bir cevap ve tavsiye vermek isterim, yanlış anlamazsan da sevinirim.

Esea yukarıda dediğim gibi gerçekten boş iş ve eskide kaldı. Senin de söylediğin gibi kanser kitlesi aşırı fazla ve maç bulması çok uzun sürüyor. Faceit de elo kasmak zordur, uğraş ister ama yüksek eloya sahip olursan da, tadından yenmez. Ben 10. seviyeyim ve bu seviyeye gelmek için bir taraflarımı yırttığımı hatırlıyorum. Faceit free de rank kasmak zordur, kasanlar elbette var ama genelde zordur. Sebebi ise, free faceit de çok fazla Rus ve toxic adam var. Faceit premium alıp, keyfinize bakmanızı tavsiye ederim. Yapacağınız görevlerle de kendinize skin toplarsınız.

Her şeye de aim diye bakmayın Cs'de. Beni de çok bilmiş gibi algılamayın. Evet aim tabii ki önemli ama ne zaman peek atacağınızı bilmek ve ne zaman girip, ne zaman geri çıkacağınızı çok iyi öğrenmeniz gerekli. Pro maçlarda görüyorsunuzdur, tabii ki iyi aime sahip oyuncular çok iyi vuruyor ama killerin çoğu iyi pozisyon almaktan geliyor. Bu yüzden her haritada ki spotları çok iyi bilmeniz ve flash, smoke bilginizi eksik etmemeniz gerekir. Faceit de belirttiğim gibi, yüksek seviyelerde taktik çok dönüyor. Adam sizden bir smoke ister, bilmemeniz kabahat değildir ama bu sefer başka yere atmanızı ister yine bilmiyorum derseniz küfür eder. Biraz uzun oldu, kusura bakmayın. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Geri
Yukarı