CS:GO'da hile yapmak suç mu?

Ardilking

Picopat
Katılım
10 Ocak 2021
Mesajlar
125
Çözümler
1
Hile yaptığın rekabetçi turunda karşı takımın her bir üyesine 50 bin TL vercen ve 3 ay hapis. Eğer bir daha hile yaparsanız ağırlaştırılmış müebbet yiyorsun.(!)
 

ceyhunumut

Femtopat
Katılım
19 Eylül 2021
Mesajlar
56
Yer
Ankara
Merhabalar. Zamanında aptallık edip hile kullanmıştım ve ban yedim haliyle. Bu bir suç mu yani hapis para cezası vs.?
hocam bir stajyer avukat olarak söylüyorum : İyi bir ceza avukatı bul kendine. Bu konuda Türkiye'nin üstatlarından Durmuş Tezcan'ı önerebilirim. En kısa zamanda Uluslararası Adalet Divanı'nda yargılanırsın. Bu artık iç mesele olmaktan çıkmış uluslararası boyuta taşmış. Hakkında hayırlısı olsun zor bir süreç seni bekliyor
 
KS
KS
Jambr

Jambr

Picopat
Katılım
30 Aralık 2020
Mesajlar
83
Hocam bir stajyer avukat olarak söylüyorum: İyi bir ceza avukatı bul kendine. Bu konuda Türkiye'nin üstatlarından durmuş Tezcan'ı önerebilirim. En kısa zamanda uluslararası adalet divanı'nda yargılanırsın. Bu artık iç mesele olmaktan çıkmış uluslararası boyuta taşmış. Hakkında hayırlısı olsun zor bir süreç seni bekliyor.

Hemen durmuş ile iletişime geçiyorum.
 

'Gladyo

Hectopat
Katılım
10 Ekim 2018
Mesajlar
210
Çözümler
3
Yer
Turkey
Ülkeyi ben yönetseydim mutlaka TCK ya eklenmesini isterdim. Şimdilik sadece etik değil. Karşı tarafın verilerine ve sunucularına zarar vermediğin sürece suç kapsamına girmez. Ekranın ortasına nokta koyup AWP no scope atmaya devam edebilirsiniz.
 

serhat980

Centipat
Katılım
30 Kasım 2019
Mesajlar
16
Oyunu bıraktım hileci nefretinden oyun içinde bildirim dışında her oyunda kayıt açtım ölüm kamerasıyla Steam'e videolu mail gönderip şikayet ediyorum her Allah'ı n günü sende hile suc mu diyorsun oyunlar milyarlarin yaşam şekli artık senin yaptığın ineğe süt yerine votka akitsa helal olur mu demek kadar saçma ve yersiz bir soru. Cevap ahlak suçu olduğu su götürmez.
 
Yukarı