CS:GO'da hileci gibi oynamak yasaklanma sebebi mi?

Onetap

Femtopat
Ilk önce CS'yi uzun zamandır oynamadigimdan rankım yoktu, o yüzden acemi oyuncuları önüme çıkardı bir süre. O sürede bayağı Silver tokatladım. Duvar arkası prefire falan ne yapacakları belli olduğu için attıkça attım. One tapler falan da bayağı var. Her girdigim oyunda raporlandım. Overwatch yeme olasılığım ne? Bu arada hepsinde ciddiyim. Biraz korkuyorum, Nova'dan sonraki herkes Overwatch yapabiliyor. Sizce olur mu böyle bir şey?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesin yasanmistir butonuyum.
Lütfen boş konuşmayın. Adam ne diyorsa o gerçektir gibi düşünelim. Böyle bir şey ben de yaşadım. İnternet kafede 13 yaşında bir çocuğun Overwatch izleyemesi gibi saçma bir şey olamaz. Yaşını geçtim, adam duvardan vurdu diye hile diye bağırdı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Lütfen boş yapmayın adam ne diyorsa o gerçektir gibi düşünelim böyle bir şey bende yaşadım. İnternet kafe de 13 yaşında bir çocuğun overwatch izleyemesi gibi saçma bir şey olamaz yaşını geçtim adam duvardan vurdu diye hile diye bağırdı.
Hocam o olaylar öyle değil. Dedektifden dedektife değişiklilik gösteriyor. Bazı dedektiflerin oyu 10 sayılırken bazılarının 1 sayılıyor.

overwatch öyle tek kişinin hileye karar vermesiyle direkt banlayan bir sistem değil. Eğer gerçekten hile kullanmıyorsan kolay kolay ban yemezsin, yesen bile suçsuz olduğun için valve ile iletişime geçersen muhtemelen kaldırırlar.

3 Yıldır hileci gibi oynuyorum, ve 3 yıldır banlanmıyorum. Neden? Çünkü hile değilim. Haksız VAC Ban yedim konularından sonra bu tür konular çok arttı, haksız ban yiyenlerin de haksız yediğini düşünmüyorum, yeseydim ben yerdim banı. Caz yapmaya gerek yok, oyununu oyna takma böyle şeyleri, hile değilsen ban yemezsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı