CS:GO'da kutu açmak

kONF

Hectopat
Arkadaşlar ilerleyen zamanlarda bıçak çıkartmak istiyorum. Hangi kutuda bıçak çıkma ihtimali yüksek? Bazı arkadaşlar siteden aç vs yazacaklar sitelere güvenim yok. Steam hesabımı da veremem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Chroma 2'de daha yüksek diye biliyorum, ama bu yükselik %20 gibi bir şey değil, normal bir kasa dda bıçak çıkma ihtimali %0.000025 ise Chroma 2'de %0.000050 falandır :D

Arkadaşlar ilerleyen zamanlarda bıçak çıkartmak istiyorum. Hangi kutuda bıçak çıkma ihtimali yüksek? Bazı arkadaşlar siteden aç vs yazacaklar sitelere güvenim yok. Steam hesabımı da veremem.

Hesap seçkin ise çıkma şansı 1 kasada %0.20 güvenilir siteler var yayıncıların kullandıkları vb onları kullanırsan daha karlı olabilir.

Bıçak çıkarmak yerine belli bir miktar para biriktirip ByNoGame'de %30 veya üzeri indirimli bıçaklardan almanı tavsiye ediyorum. Valve kasalarından çıkarman zaten imkansız. Öbür türlü riskli API koddan dolayı gene sen bilirsin.

Hocam orayı düşünüyorum da mesela açarsam 5000 dolar değerinde bıçak çıkarsa daha karlı olmaz mı? Ama nereden bilelim.

Hocam orayı düşünüyorum da mesela açarsam 5000 dolar değerinde bıçak çıkarsa daha karlı olmaz mı? Ama nereden bilelim.

Şans işi o 500TL verip 200 TL bıçak çıkabilir veya 1000 verip 150TL tamamen şans. Ama sitelerde daha şanslı 500 verip 1000 çıkarabilirsin fakat 500 verip 90'da çıkarabilirsin :D.

5000 $ değerinde bıçak çıkma ihtimali kaç sence? Gaza gelme deneme bile. Paranı boşa atmış olursun. Eskiden olsa neyse anahtarlar 9,50 TL'dı. Şu an 18,50 yanlış değilsem.

Öyle internetten Twitch yayıncılarını izleyip gaza gelmeyin. Çok zor şans işi aynı zamanda. 2000YL yatırıp şu an parayı kırmış tanıdıklarım var. Geçen kuzenim önce 500TL yatırdı bir şey çıkmadı. Daha sonra siteye 700TL yatırdı. Şu an bir M9 aldı. Siteden kazandı. Ben kumar diyerek girmiyorum lakin siteler daha karlı olacaktır senin için. Ama risk var tabii batabilirsinde.

Yeni konular

Geri
Yukarı