CS:GO'da laptoptaki fare masaüstündekinden yavaş çalışıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Dexonh

Centipat
Arkadaşlar benim bir laptopım bir de masaüstü bilgisayarım var ve fareleri farklı. İki farem de 800 DPI'de ayarlamama rağmen (Windows fare hızı da 8 ve monitör çözünürlüğü de eşit ikisinin de) laptoptaki farem daha yavaş ve CS:GO'da aynı hassasiyetle oynasam da laptoptaki farem belirgin şekilde yavaş kalıyor. Bu da kas hafızamı bitiriyor. Bunların hassasiyetini nasıl tam tamına denkleyebilirim birbirine?

İki PC ve farenin de DPI ve oyundaki hassasiyeti aynı.

Knkm aim botz haritasına gir orada mesela laptoptaki hassasiyetini yuksek yap, masasüstundekini düşur veya tam tersi yap.
İkisini eşitlemeye çalış. Donanımsal veya yazılımsal çözümünü bilmiyorum.

Hocam oyundaki raw girişleri açık mı iki bilgisayarda da?
açık. Yani sadece oyundaki hassasiyet ve dpi önemli iken ikiside aynı ve hala hızları farklı önemli ölçüde.
Knkm aim botz haritasına gir orada mesela laptoptaki hassasiyetini yuksek yap, masasüstundekini düşur veya tam tersi yap.
İkisini eşitlemeye çalış. Donanımsal veya yazılımsal çözümünü bilmiyorum.
aynen bende öyle denicem hatta mezura ile ölçücem kaç cmde nereye dönüyor diye diğerini de öyle yapmaya çalışıcam... Keşke şöyle hani bi site olsa hız kaçsa gösterse atıyorum 3.50 masaüstündeki ise laptoptakinide ona getirmeye çalışsam falan ama bulamadım öyle bişi csgo için.
Farelerin raporlama hızı farklı olabilir.
doğrudur ancak bi kaç ay önce 2 sinide aynı mousede kullanıyordum yine hız farklıydı :D hz ve dpileri aynı olmasına rağmen

Yeni konular

Geri
Yukarı