Çözüldü CS:GO'da mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

P3yN1R

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar
Bilgisayarım Tarayıcıda gezerken ya da CS:GO oynarken aniden mavi ekran hataları veriyor ve her defasında farklı sorunla karşılaşıyorum, ne yapsam çözemedim.

Windows10 Temiz kurulum yaptım. (Her şeyi sıfırlayarak)
RAM hata ayıklamayı denedim (Windows'un kendi programıyla) bir sorun bulamadı.
1X 4 GB ve 1X 8 GB RAM'lerimi, tek tek çalıştırdığımda da mavi ekran hatası almaya devam ediyorum.
Driverleri güncelledim.
Sıcaklıklara bakmak için Speecy programını kurdum ve herhangi bir sorun göremedim 50-65 arası derece gözüküyor.

Minidump Dosyam Daha fazla mavi ekran aldım fakat bunları kaydetti herhalde, 1 haftadır yaşıyorum bu sorunu.

Yardımcı olursanız sevinirim.

Çözüm
Ekran kartı sürücülerini tekrar kaldırıp kurun. En güncel ve WHQL imzalı olan sürücüyü tabii.

"DISM" rehberini uygulayın.

Son durum nedir?

@P3yN1R

BIOS güncelleyin.

"sfc /scannow" rehberini uygulayın.

Ekran kartı sürücünü güncelle. En başta DDU ile var olan ekran kartı sürücünü sil. Sonra ekran kartının kendi sitesinden en güncel WHQL imzalı sürücüyü indir.

BIOS güncelleyin.

Ekran kartı sürücünü güncelle. En başta DDU ile var olan ekran kartı sürücünü sil. Sonra ekran kartının kendi sitesinden en güncel WHQL imzalı sürücüyü indir.

Hocam vakit ayırdığınız ve yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.
Fakat bende kafa karışıklığına yol açtı, Sistem Modelinde anakartım D520MT_D520SF_D320MT olarak gözüküyor.
Sizin attığınız linkteki kasa D320, bende ki kasa tipi D520 var anakart mı farklı?
320 olarak mı güncelleyeceğim?
Eğer 320 olarak güncelleyeceksem 2 tane seçenek beliriyor karşıma hangisini seçmeliyim?
D320MT-K
D320(BM5CD-MD320)

caa.png

Hocam kendime güvenemedim :D CPU-Z kurdum tekrar baktığımda ise aynısı gözüküyor.

D520MT_D520SF_D320MT olarak,
Kasa tipi 520 olarak geçiyor.

Bu sistem mi? Kesin olsun istiyorum. Sonucunda kötü şeyler olmasın.
Kasa tipim D520MT, evet.
BIOS güncelleyin.

Hocam 3 dediğinizi de yaptım fakat mavi ekran almaya devam ediyorum taracıyıda bile mavi ekran alıyorum.

Son düzenleme:
Ekran kartı sürücülerini tekrar kaldırıp kurun. En güncel ve WHQL imzalı olan sürücüyü tabii.

"DISM" rehberini uygulayın.

Son durum nedir?

@P3yN1R

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı