Çözüldü CS:GO'da nasıl FPS satiblenir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ryujin

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Başlıkta gördüğünüz gibi CS:GO'da FPS sabitlemek istiyorum.
Sistem özelliklerim;
i5 9400F 3.90 GHz.
MSI Gaming X 1660 Ti 6 GB DDR6.
XPG Gammix 16 GB DDR4 CL16 RAM.
LG 144 Hz 1ms 24GL600F monitör.
Bu özellikler sanırsam yeter. Isı değerleri ile ilgili de sorunum yok. Normalde FPS ayarım sınırsız da maksimum 350'leri gördüm basit eğlence giriyorum genelde bazen 130'lara düşebiliyor. Ben ne sınırsız yapıp sisteme gereksiz yük bindirmek istiyorum ne de drop girsin istiyorum. 200 300 arasına sabitleyebilir miyiz? Yardımcı olursanız mutlu olurum. Unutmadan hayırlı kandiller dilerim herkese.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Fps max da ne yazıkki geri dönüş alamıyorum oyundan. Aşırı dalgalı bunun sebebi oynadığım oyun modundan mı bilmiyorum. Ama 160 ile 250 arasında gidiyor sürekli bi değişkenlik içerisinde.
Arkadaşlar cevap yazan herkese teşekkür ederim. Oyun ayarlarından " Dikey Eşitleme " ayarını " Üçlü Arabelleklemeye " aldım. 144 e sabitledi hiçbir şekilde düşüş yaşamadım. Akıcılık olarak sınırsız fps ayarı ile arasında fark yok.
Oyun ayarlarından geliştirici konsolu etkinleştirin. ESC'nin altındaki tuşa basarak konsolu açın. Sonrasında fps_max 144 kodu ile 144 yerine istediğiniz değeri girerek sabitleyin.

Fps max da ne yazıkki geri dönüş alamıyorum oyundan. Aşırı dalgalı bunun sebebi oynadığım oyun modundan mı bilmiyorum. Ama 160 ile 250 arasında gidiyor sürekli bi değişkenlik içerisinde.
Arkadaşlar cevap yazan herkese teşekkür ederim. Oyun ayarlarından " Dikey Eşitleme " ayarını " Üçlü Arabelleklemeye " aldım. 144 e sabitledi hiçbir şekilde düşüş yaşamadım. Akıcılık olarak sınırsız fps ayarı ile arasında fark yok.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı