CS:GO'da neden bu kadar hile var?

Crusty

Femtopat
Daha fazla  
Severek oynadığım oyun cidden piyasada olan ve ömrü bitmeyecek FPS oyunlarından oyunu severek oynuyoruz ama hile ve toxic oyunculardan dolayı oyun oynanmaz bir hal aldı. Peki hilelerin çoğalmasında etkili olan durum oyunun ücretsiz olması mıdır veya VAC sistemi berbat bir halde olduğu için mi hilelere engel olamıyor? Kafalarda bir sürü soru işareti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Severek oynadığım oyun cidden piyasada olan ve ömrü bitmeyecek FPS oyunlarından oyunu severek oynuyoruz ama hile ve toxic oyunculardan dolayı oyun oynanmaz bir hal aldı. Peki hilelerin çoğalmasında etkili olan durum oyunun ücretsiz olması mıdır veya VAC sistemi berbat bir halde olduğu için mi hilelere engel olamıyor? Kafalarda bir sürü soru işareti.

Ben FACEIT'i keşfettim orada hile vs. neredeyse yok ben hiç karşılaşmadım.

Oyun ücretsiz değilken de hile doluydu zaten. Oyunun ücretsiz olması hilecilerin işine geldi, artık ban yemeyi hiç umursamadan kullanıyorlar. Ban yediklerinde de tekrar yeni bir hesap açıp oynamaya devam ediyorlar.

ben bi kanal gördüm neden hile açıyorum adlı diye diyorki csgo paralı iken csgo çakması bir oyunda hile açıyormuş cs beleş olunca csde hile açmış beleş olmasından kaynaklı hile gelmesi

Aslında toxic ve hile olan insanlar o kadar sık gelmiyor, bu rank aralığına ve güven faktörüne bağlı.
Eğer güven faktörün düşükse toxic insan gelir, arada belki hile.
Benim gözlemlediğim kadarıyla Silver 3 - Nova 3 arası hile çıkıyor, LE oyuncusuyum ve şu zamana kadar hile ile karşılaşmadım.
Güven faktörünü yükseltmek için yapabileceklerinizi yazayım;
▪︎ Steam üzerinden yeni oyunlar satın almalısınız, kütüphanenizi geniş tutmalısınız.
▪︎ Steam levelinize dikkat edip arttırmalısınız.
▪︎ Steam yorumlarınıza dikkat edip arttırmalısınız, bunun için rep4rep steam gruplarını kullanabilirsiniz.
▪︎Oyun içinde övgü satın alabilirsiniz veya arkadaşlarınızdan her maç sonu övgü atmasını isteyebilirsiniz.
▪︎Unprime kişilerle kesinlikle girmemeniz gerekiyor, hile olmasa bile güven faktörünü çok düşürüyor.

Benim bildiklerim bu kadar, umarım yardımcı olabilmişimdir.

Bana bu aralar aşırı gelmeye başladı. 3 k envanter var 7 rozetim var. 2.5 k saatim var. 5 madalyalı giriyoruz. Steam levelim de 18. Supremedim global olup faceit geçerim diyordum. Hile yüzünden lem e düştüm . Şidmi faceit giriyorum hike vs yok. Daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı