CS:GO'da neden sadece Rus var?

• Konuyu başlatan Alizm
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 2B

Alizm

Hectopat
İlk öncelikle hep Rus geliyor. Mesela Türklerle oynamak için rekabetçi araya tıklıyorum rekabetçi arayan bir Türk yok olan varsa da global vs.

Sizden isteğim her zaman Türklerle karşılaşmak için ne yapılmalı? Bir de Ruslarla karşılaşmamak için ne yapılmalı?

Ben kendi takımımda hem de karşı takımda Türk olmasını istiyorum. Oyun daha sürükleyici ve eğlenceli oluyor.

Rusları yenmek çok kolay çok sıkıcı ve sürekli ya P90 alıp dünya turuna çıkıyorlar ya da pompalı alıp tüm el boyunca bir yerde pusuyorlar.

Neyse çok şey yazdığımın farkındayım.
Ancak bir çözüm istiyorum eğer bulamazsam oyunu bırakacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Genelde onlar Silver oluyor Silver'den yüksek ranklarda çok karşılaşmadım. Türkler hep global oluyor rekabetçi arama kısmından türkler ile oynayabilirsin.

İlk öncelikle hep Rus geliyor. Mesela Türklerle oynamak için rekabetçi araya tıklıyorum rekabetçi arayan bir Türk yok olan varsa da global vs.

Sizden isteğim her zaman Türklerle karşılaşmak için ne yapılmalı? Bir de Ruslarla karşılaşmamak için ne yapılmalı?

Ben kendi takımımda hem de karşı takımda Türk olmasını istiyorum. Oyun daha sürükleyici ve eğlenceli oluyor.

Rusları yenmek çok kolay çok sıkıcı ve sürekli ya P90 alıp dünya turuna çıkıyorlar ya da pompalı alıp tüm el boyunca bir yerde pusuyorlar.

Neyse çok şey yazdığımın farkındayım.
Ancak bir çözüm istiyorum eğer bulamazsam oyunu bırakacağım.
Rusların böyle oyun tarzı yok. Rusya'da uzun süre yaşadım, Rusçam çok iyidir, oyunda da sohbet ediyoruz, hepsi arkadaş canlısı iyi oyuncular. Asıl Türkler toksik. Türklerle oynamak isteyen var mı gerçekten ?

Rusların böyle oyun tarzı yok. Rusya'da uzun süre yaşadım, rusçam çok iyidir, oyunda da sohbet ediyoruz, hepsi arkadaş canlısı iyi oyuncular. Asıl türkler toksik. Türklerle oynamak isteyen var mı gerçekten?

Hocam dediklerniz biraz doğru aslında ama bazı Ruslar çok bağrıyor ve konuşuyor yani türklerde hemen hemen öyle aslında toksik var karşı takıma Türk geliyor adama HS atıyorum hemen küfür ediyor bazı türklerde helal olsun diyor keşke aynı takımda olsaydık diyor.

Rusların böyle oyun tarzı yok. Rusya'da uzun süre yaşadım, Rusçam çok iyidir, oyunda da sohbet ediyoruz, hepsi arkadaş canlısı iyi oyuncular. Asıl Türkler toksik. Türklerle oynamak isteyen var mı gerçekten?

Yalan söylemeyeceğim Türk bir iki kişi ile maça denk geldiğimde Türkçe info vermemeye özen gösteriyorum.

Keyfe keder ters ters konuşmaları yüzünden. Düzgün bir maç olmuyor.
Üstüne üstlük firefly firegereksiz yere fazla oluyor.

Son düzenleme:
Yalan söylemeyeceğim Türk bir iki kişi ile maça denk geldiğimde Türkçe info vermemeye özen gösteriyorum.
Hocam dediklerniz biraz doğru aslında ama bazı Ruslar çok bağrıyor ve konuşuyor yani türklerde hemen hemen öyle aslında toksik var karşı takıma Türk geliyor adama HS atıyorum hemen küfür ediyor bazı türklerde helal olsun diyor keşke aynı takımda olsaydık diyor.
Biraz Rusça bilenler, o sohbette ne kadar eğlence olduğunu duyarlar. Dünyada 1 numara komedi Ruslarındır ve gülüp eğlenmeye bayılırlar. Bu durum dil bilmeyen oyuncuları rahatsız edebilir, bir şey diyemem. Fakat bu, onları toksik oyuncu yapmaz. Türk oyuncular ise genelde eğlenmeyen, çok bilmiş, ağzında küfür eksik olmayan oyunculardan oluşuyor. Hadi birisi gelsin de yalan desin. Teşekkürler.

Biraz Rusça bilenler, o sohbette ne kadar eğlence olduğunu duyarlar. Dünyada 1 numara komedi Ruslarındır ve gülüp eğlenmeye bayılırlar. Bu durum dil bilmeyen oyuncuları rahatsız edebilir, bir şey diyemem. Fakat bu, onları toksik oyuncu yapmaz. Türk oyuncular ise genelde eğlenmeyen, çok bilmiş, ağzında küfür eksik olmayan oyunculardan oluşuyor. Hadi birisi gelsin de yalan desin. Teşekkürler.

Rekabetçi bir maç sırasında gereksiz gülüyor. Ruslar bir türlü susulmuyorlar ve eşek anırması gibi bir ses çıkarıyorlar.
Kendi dillerinde konuşup cevap vermemi bekliyorlar.
Cevap vermediğim için oyun içinde organize olup beni oyundan atmaya çalışmıştı bir grup.
Ruslarla oyuna girmeyi de sevdiğim söylenemez.

Yeni konular

Geri
Yukarı