CS:GO'da pahalı eşyalar neye göre düşüyor?

Merhaba, genelde sadece CS:GO rekabetçi oynarım ama maç sonu düşen eşyalar en fazla 5TL değerinde. Sadece bir kere 40TL değerinde eşya düşürebildim. Mesela 100TL değerindeki eşyalar neye göre düşüyor?
2 günde ardı ardına yılan ısırığı kasası çıkarmıştım birini 20 ye diğerini 18 e sattım kazancım bunlar

Merhaba, genelde sadece CS:GO rekabetçi oynarım ama maç sonu düşen eşyalar en fazla 5TL değerinde. Sadece bir kere 40TL değerinde eşya düşürebildim. Mesela 100TL değerindeki eşyalar neye göre düşüyor?
Büyük ihtimalle şansa yıkım moduda 6 killi vardı takım 4.süydüm bravo kasası düştü 460 TL ye sattım şans işi

Alakasi var mi bilmiyorum ama yaklaşık 1 yil sonra oyunu tekrar oynayınca 25 liralik kasa düşmüştü uzun süre oynamayinca değerli şeyler düşüyor.

Zamanında çok Dragon Lore falan düşen adamla aynı maçtaydım ama hepsinin envanterine bakınca hepside zengin tiplerdi. 5 yıldır oynuyorum sadece 2 ay önce 50TL'lik kasa düştü. Dün bile maç sonu 3 kişiye 1-5 liralık silah düşerken bana 10 kuruşluk grafiti düştü. Ben artık sticker falan alıp fiyatı yükselince satıyorum. Başka türlü ekmek yok.

Benim tahminlerime göre bu konu da iki anım var. Şu ana kadar 2 kere bravo operasyonu kasası düşürdüm. İkisinde de düştüğünde maçı kaybetmiştik. Yeni gelen yılan ısırığı kasası da 20TL civarlarındayken düşmüştü. Ve o da maçı kaybettiğimizdeydi ilginç :) velhasıl kelam maç kazanmak için çok kasmayın. Oyun sizin moralinizi düzeltmeyi beceriyor. :)
not: 1600e yakın saatim var.

İtem düşme işi tamamen şans. Uzun süre girmediginizde ve level atlayınca genelde düşüyor item. Onun dışında tamamen şans. İtemin değeri de tamamen şansla alakalı. Bana da en yüksek 22 dolarlık MP7 fade düşmüştü. Hot road düşüren de oldu macimda. Dedigim gibi şans yani. Bazilari zenginlere fazla düşüyor yazmış. Benim 25 bin dolarlık envanterim vardı ama değişen bir şey olmadı.

Geri
Yukarı