CS:GO'da RTX 2060 ısınıyor

nyphamdora

Femtopat
Daha fazla  
Herkese merhaba dostlar. RTX 2060 ekran kartı bulunan bilgisayarım var anakartı da yeni. Çoğu oyunda bilgisayarım ısınmazken CS:GO'da bilgisayar yanıyor resmen. Üstelik çoğu oyun dediğim grafikleri iyi GTA V / Rainbow 6 Siege vb. oyunlar. Bu neden dolayı kaynaklanıyor ve çözümü ne CS oynamak istiyorum fakat aşırı ısınıp ses yaptığı için soğuyorum.

Herkese merhaba dostlar. RTX 2060 ekran kartı bulunan bilgisayarım var anakartı da yeni. Çoğu oyunda bilgisayarım ısınmazken CS:GO'da bilgisayar yanıyor resmen. Üstelik çoğu oyun dediğim grafikleri iyi GTA V / Rainbow 6 Siege vb. oyunlar. Bu neden dolayı kaynaklanıyor ve çözümü ne CS oynamak istiyorum fakat aşırı ısınıp ses yaptığı için soğuyorum.
Hocam Afterburner değerlerini paylaşır mısınız? Şuanda birşey söylemek için çok erken çünkü.

Dostlar omenin kendi uygulamasını kullanıyorum. 90 civarına yaklaştığında oyunu kapadım çünkü beklenmedik bir şekilde sesi ve sıcaklığı aşırı derecede artmıştı.
Hangi modeli kullanıyorsunuz
Sıcaklık değerleri neler? Afterburner gibi bir programla takip etmeniz güzel olur.
Hocam Afterburner değerlerini paylaşır mısınız? Şuanda birşey söylemek için çok erken çünkü.
90 olduğunda oyunu kapadım çünkü beklenmedik bir şekilde bir anda sesi arttı ve ısınmaya başladı . yazdığım oyunlar vb bu kadar ısınmazken 2013 yapımı bir oyun böyle ısınınca oyunu kapadım direkt

Son düzenleme:

Geri
Yukarı