CS:GO'da son el takımı taşıdığım için gereksiz kick yedim

38 adam vurduğum, 2 Clutch attığım ve takımı sırtlanıp 6, 12, 14, 15, 38 skor tablosu ile taşıdığım, 10-0'dan 15-10'a çevirdiğim oyundan sırf iyi oynadığım için son el kick yedim. Her seferinde safe kalıp bombayı kurdum, gerekli noktalarda T takımının kurduğu bombayı başarılı bir şekilde etkisiz hale getirdim ve gerçekten elimden gelenin en iyisini yaptım. Karşılığında ise bir adam 15. Round'da vote başlattı ve karşılığında 4 kişide evet oyunu bastı. Tahmin edeceğiniz üzere burada sövebileceğim Rus arkadaşlardı kendileri. Ne XP ne de rank atlayabildim, nova 3'üm. Bu maçtan bir şekilde şikayetçi olabilir miyim? Yapabileceğim hiçbir şey yok mu?

Yapabileceğiniz bir şey var. Çok uğraşırım derseniz anlatayım.

Sırf şu sebeplerden Battlefield dışında bir FPS oyununu multiplayer olarak oynamıyorum, çok nadiren de olsa belki haftada 2 el CS girerim o kadar.

Hocam aynı durumlar yüzünden bıraktım CS'yi. Valorant oynuyorum. Hile yok. Rus yok. Belki mekanikleri CS kadar tatmin etmiyor ama oynanacak bir oyun.

Gerçekten karşılığını bulacaksan kesinlikle uğraşırım.

Valve ile iletişime geçeceksin maçın saati dakikası ile takım arkadaşlarının nickini yazacaksın. Bu konu biraz insan haklarına girdiği için VAC ban atabiliyorlar. Bir deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı