CS:GO'da takımın bana hile demesi

Oyuncu3605

Femtopat
Daha fazla  
CS:GO oynamaktan zevk alıyorum ancak canımı sıkan bir durum var. Genellikle rekabetçi ve yıkım modunda karşılaştığım bu durum karşı takımın veya benim takımımın bana hile demesidir veya hile ve smurf hesap ile karşılaşmam. Bu sorunu çözebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
VAC yalnızca cezalandırma üzerine çalışıyor maalesef. Riot'un Anti Cheat sistemi gibi "hile kullanan oyuncuyu tespit ettik, maç iptal" tarzı bir durum söz konusu değil. Bu yüzden çözümü yok. Size hile diyenleri de oyuncu listesinden susturabilirsiniz.

Karşına geldiğinde hiçbir şey yapamazsın Valve'nin sorunu bu ve pek de umurlarında değil. sana hile demeleri de önemsiz benim arkadaşın anasayfasında 400 500 sayfalık yorum var hepsini hile ve report demiş, sonuç sıfır tabii ki de. Sezgileri güçlü ve kulaklığı sağlam duvar arkasından kuş gibi adam avlıyor. 3. parti yazılım yoksa ban da yok. Çok bıktıysan Rainbow tavsiye ederim türklerin çok az olduğu yabancıların da gerçekten oynamak için oynadığı muhtemelen şu yılların en iyi FPS oyunu.

CS:GO oynamaktan zevk alıyorum ancak canımı sıkan bir durum var. Genellikle rekabetçi ve yıkım modunda karşılaştığım bu durum karşı takımın veya benim takımımın bana hile demesidir veya hile ve smurf hesap ile karşılaşmam. Bu sorunu çözebilir miyim?

Mutelemek hocam bu durum türklerin bir kez ölüp hile demesinin ve üstübe reportlamasına benziyor. Toxic kitle maalesef her oyunda var.

Okuduktan sonra ilk çağrışım yapan şey güven faktörü. Pek kesin bir şey yok diye biliyorum ama saat kasıp, Overwatch yaparak güven faktörünüzü yükseltebilirsiniz.

Kendi ELO'nda oynamıyorsan olması olağan durumdur. Eğer kendi elonda bu kadar iyi oynuyorsan da yükselirsin, ki yükselirsen de bu tiplerle daha az karşılaşırsın. Çok can sıkıcı bir durum halini alırsa muteleyebilirsin.

Bugün GeForce Now da CS:GO oynarken başıma gelen olay 4 kere üst üste cheat yapıyorum diye atmaya çalıştılar bende konsolu açıp disconnect komutunu yazıp çıkıp geri giriyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı