CS:GO'da yeni ekran kartına geçince Alt Tab hızı düşüşü

• Konuyu başlatan XPLSG
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 1B

XPLSG

Megapat
Makaleler
5
CS:GO'da yeni ekran kartına geçmeden once HD 5670 adlı ekran kartını kullanıyordum, çozünürlüğüm 1024x768'di ve masaüstü çozünürlüğüm de aynıydı. Ve Alt Tab yaptığım anda pencere değişiyordu.
Fakat artık RX 550 kullanıyorum. Fakat artık tam 3 saniyede Alt Tab atıyorum.
(Ayarlarımda hiçbir değişiklik yoktur, ve ekran kartını aldıktan sonra temiz kurulum yaptım)

Başlatma seçeneklerinden -high eklemeyi deneyebilirsin. Ben şahsen çok ayar yaptığım için hangisinin Alt Tab hızını artırdığını hatırlamıyorum.

CS:GO'da yeni ekran kartına geçmeden once HD 5670 adlı ekran kartını kullanıyordum, çozünürlüğüm 1024x768'di ve masaüstü çozünürlüğüm de aynıydı. Ve Alt Tab yaptığım anda pencere değişiyordu.
Fakat artık RX 550 kullanıyorum. Fakat artık tam 3 saniyede Alt Tab atıyorum.
(Ayarlarımda hiçbir değişiklik yoktur, ve ekran kartını aldıktan sonra temiz kurulum yaptım)

Attığım videoda ayarları yapıp tekrar dener misin?

Windows ekran ayarlarından Hz oranını ayarla. CS GO'da ki Hz ile aynı olması gerek. Sorunun PC yavaşlığı vesaire değil.

Başlatma seçeneklerinden -high eklemeyi deneyebilirsin. Ben şahsen çok ayar yaptığım için hangisinin Alt Tab hızını artırdığını hatırlamıyorum.
-high pek önerilmeyen bir başlatma seçeneği. Oyun içi tepkime süresinin artmasına ve sistemi zorlayrak ömrünün azalmasına sebep oluyor diye biliyorum.

Başlatma seçeneklerinden -High eklemeyi deneyebilirsin. Ben şahsen çok ayar yaptığım için hangisinin Alt Tab hızını artırdığını hatırlamıyorum.

-High -threads 4 -language english -novid -nojoy -freq 75 -tickrate 128 -D3D9ex +fps_max 0 +fps_max_menu 0 +mat_disable_fancy_blending 1 +mat_queue_mode 2
kullanıyorum zaten bütün ayarlarımda buydu hala bu.
Windows ekran ayarlarından Hz oranını ayarla. CS GO'da ki Hz ile aynı olması gerek. Sorunun PC yavaşlığı vesaire değil.
Aynı zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı