CS:GO'da yeni hesap açılırsa VAC yenir mi?

SabriKeser

Hectopat
Yer
Aksaray
Daha fazla  
Bir yıldan uzun süre önce kardeşim bir hile bulmuştu. Deneyelim dedi. Ben de tamam dedim. Bir süre geçti ve hesap banlandı. Sonra kullanmayalım dedim hileyi ama dinlemedi ve benim hesabımla girip VAC yedirdi. Ondan sonra açtığımız hesaplarda ban yemeye başladı (Onlarda da hile kullanıyordu galiba; tam emin değilim.). Artık kullanmıyoruz. Hatta hile nerede onu bile hatırlamıyoruz. Yeni açtığım hesap ban yer mi direkt olarak? Yeni eve taşındık ve IP adresinin değişmiş olması lazım. VAC kaldırılamıyor, onu biliyorum. O yüzden yeni hesap açacağım.

(Bu arada hileyi kullandığımı kabul ediyorum ve keşke kullanmasaydım. Tekrar düşününce insanların hakkına giriyoruz gerçekten. Yaşım küçüktü ama kullanmamalıydım, biliyorum. O yüzden "Allah belanızı versin hileciler." "Umarım yeni hesaplarında ban yer." gibi şeyler söylemeyin lütfen. Bir daha kullanmayı düşünmüyorum, zaten hiçbir zevk bırakmıyor oyunda.)

Bende yaklaşık 1,5 sene önce hile açıp Ban yedim. Daha 2 hafta öncede yeni hesabım ( Hilesiz. ) ban yedi. Sebebi ise hileli hesabımla aynı telefon numarasını kullanmam.

Yani eğer hesabınıza banlı hesabın telefon numarasını eklerseniz ban yer.

Öncelikle doğru bir karar vermişsin teşekkürler.
Yeni bir steam hesabı açarsan ban yemezsin.
Bende yaklaşık 1,5 sene önce hile açıp ban yedim. Daha 2 hafta önce de yeni hesabım ( hilesiz. ) Ban yedi. Sebebi ise hileli hesabımla aynı telefon numarasını kullanmam.

Ben küçükken aynı maile bağlı bir sürü hesap açıp ban yiyordum ve yenisini açıp devam ediyordum. Ben hiç öyle bir şeye rastlamadım.

Alakasi yok. Telefon numaralari sadece yasaklamanin verildigi esnada ekli olan tüm hesaplari etkiler. 1.5 sene önce verilen yasaklama ile 2 hafta önce aldiginiz yasaklamanin hicbir baglantisi olamaz. Öyle olsaydi numarayi eklediginiz an yasaklanma alirdiniz.

"Hesap, VAC yasaklaması aldığı esnada hesapta bulunan telefon numaralarına kısıtlama uygulanmaz. Bu numaralar hemen diğer yeni hesaplarda kullanılabilir."

Sizin dediginiz gibi bir durum olsaydi, numarayi yeni hesaplarda kullanabilirsiniz demezlerdi.

IP adresinin değişmiş olması lazım.

IP üzerinden yasaklanma verilmiyor. Sisteminizde hile kalintilari mevcutsa yasaklama almaniza sebep olabilir.

Alakasi yok. Telefon numaralari sadece yasaklamanin verildigi esnada ekli olan tüm hesaplari etkiler. 1.5 sene önce verilen yasaklama ile 2 hafta önce aldiginiz yasaklamanin hiçbir baglantisi olamaz. Öyle olsaydi numarayi eklediginiz an yasaklanma alirdiniz.

"Hesap, VAC yasaklaması aldığı esnada hesapta bulunan telefon numaralarına kısıtlama uygulanmaz. Bu numaralar hemen diğer yeni hesaplarda kullanılabilir."

Sizin dediginiz gibi bir durum olsaydi, numarayi yeni hesaplarda kullanabilirsiniz demezlerdi.

IP üzerinden yasaklanma verilmiyor. Sisteminizde hile kalintilari mevcutsa yasaklama almaniza sebep olabilir.

Yaklaşık 300 gün önce oyun dosyalarını değiştirmekten VAC ban yemiştim ardından bilgisayarı sıfırlayıp yeni bir eve taşındım fakat modem hala aynı, acaba IP değişmiş midir yoksa benim mi değiştirmem gerekiyor?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı