CS:GO'da yüksek ping değeri

Pinginiz Türkiye Server'i için fazla bir değerde o değerin en fazla 10 olması lazım arayıp görüşün isterseniz.

CS:GO oynarken pingim en az 80 oluyor en fazla 900. kodları vs. denedim hiçbiri işime yaramadı. TT 16 Mbps paketini kullanıyorum.

Not: *arkada Discord, Spotify Chrome vs. açık değil.

CS:GO oynarken pingim en az 80 oluyor en fazla 900. kodları vs. denedim hiçbiri işime yaramadı. TT 16 Mbps paketini kullanıyorum.

Not: *arkada Discord, Spotify Chrome vs. açık değil.

Modemle aranızda ne kadar mesafe var?
16 Mbps için normal gibi geldin bana ama eğer mümkünse kanlı ile bağlanmayın deneyin.

Pinginiz Türkiye Server'i için fazla
Ekran Alıntısı.JPG
bir değerde o değerin en fazla 10 olması lazım arayıp görüşün isterseniz.

Arayıp görüşmesem? Dün e posta üzerinden dönüş yaptılar. Ve bunu gönderdiler.
Modemle aranızda ne kadar mesafe var?
16 Mbps için normal gibi geldin bana ama eğer mümkünse kanlı ile bağlanmayın deneyin.
Güçlendirici kullanıyorum 2-3 gündür ve yaklaşık 5 metre var modemle aramızda.

Hocam, bu durum sadece CS:GO için mi geçerli yoksa herhangi bir online oyun oynadığınızda mı aynı durumu yaşıyorsunuz?
Aklıma gelen iki tane sebep var. Birincisi, modemin problemli olması; ikincisiyse, LAN kablosunun problemli olması. CAT6 kablo kullanmayı deneyin.
Bir de bunun sebeplerinden bir tanesi Steam olabilmekte. Bazen Steam, benden habersiz güncelleme yaptığı için oyunun ortasında ani gecikme değeri artışı yaşıyorum. Veya bazen Rate ayarlarım kendi kendine sıfırlandığında da benzer durumu yaşıyorum.
Ekleme: Kablosuz kullanıyorsanız gecikmenin olması normal.

Hocam, bu durum sadece CS:GO için mi geçerli yoksa herhangi bir Online oyun oynadığınızda mı aynı durumu yaşıyorsunuz?
Aklıma gelen iki tane sebep var. Birincisi, modemin problemli olması; ikincisiyse, LAN kablosunun problemli olması. CAT6 kablo kullanmayı deneyin.
Bir de bunun sebeplerinden bir tanesi Steam olabilmekte. Bazen Steam, benden habersiz güncelleme yaptığı için oyunun ortasında ani gecikme değeri artışı yaşıyorum. Veya bazen RAT'e ayarlarım kendi kendine sıfırlandığında da benzer durumu yaşıyorum.
Ekleme: Kablosuz kullanıyorsanız gecikmenin olması normal.

Bazen Valorant da da oluyor. Kısaca her oyunda oluyor ve CAT 6 kablo nasıl kullanacağım? Babam kızabilir çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı