Rehber CS:GO'daki hile türleri

KS
KS
Ege56813

Ege56813

Decipat
Yer
Sihirdar Vadisi/Jungle
aklıma bu geldi.
Ahahaah onu izlemiştim. Evet bütün hileler sizin oyundaki herşeyinizi kontrol eder. Onda da işte objelerin üstünden zıplayamamasını sağlamış.
Bir tek bana mı gelmiyor şu hileler? Yoksa ben mi fark etmiyorum.
Hilelerini güzel saklıyorsa evet, yere bakıp kayıp sıkıyorsa hayır. Nonprime accountlarda deli gibi hile geliyor. O yüzden topluluk sunucularında oynuyorum. HVH atıcaksamda işte zaten topluluk sunucuları var hvh için.

Geralt0fRivia

Decapat
Hilelerini güzel saklıyorsa evet, yere bakıp kayıp sıkıyorsa hayır. Nonprime accountlarda deli gibi hile geliyor. O yüzden topluluk sunucularında oynuyorum. Hvh atıcaksamda işte zaten topluluk sunucuları var hvh için.

Ben neredeyse hiç hile görmedim yaklaşık 2 yıldır oynuyorum 2K saatim var, 2-3 kere görmüşümdür mevlana falan olanları da repliyorum zaten bir tek Overwatch'ta görüyorum hile.

msty611

Centipat
Makaleler
2
Xanteres Fast duck, xanteres inf duck vs. yazdım olmadı. Videosu vs. var ise atabilir misiniz?

Öyle videosunun olacağını sanmıyorum mesela peeklerken hızlı eğiliyor. Kutu arkasında eğiliyor kalkıp eğiliyor karşısındaki rakip Pro olmasına rağmen vuramıyor xantares hızlı eğilip kalkıyor adamı vuruyor.

Yukarı