CS:GO'daki toksik oyuncular

Bu durum silver ve nova aralığında oluyor genelde. Nova 3-4'ten sonra kalietli insanlar geliyor ve maçlar çok eğlenceli oluyor.

Ayrıca en azından valorantta sadece konuşuyorla, CS de maçtan atmak için ne yapabiliyorlarsa yapıyorlar.
Valorantı övemezsin maalesef çok daha beter. Orada da blocklayıp üstüne skill atıp chatten konumunu yazıyorlar. Pek farkı yok. Ayrıca CS'de her zaman toxiclik denk gelmiyor bana pek. Güven faktörünüz ve elonuz etki ediyor olabilir.

Bu durum Silver ve nova aralığında oluyor genelde. Nova 3-4'ten sonra kalietli insanlar geliyor ve maçlar çok eğlenceli oluyor.

Valorant'ı övemezsin maalesef çok daha beter. Orada da blocklayıp üstüne skill atıp chatten konumunu yazıyorlar. Pek farkı yok. Ayrıca CS'de her zaman toxiclik denk gelmiyor bana pek. Güven faktörünüz ve elonuz etki ediyor olabilir.

Elo gümüş ve toksikler yüzünden atlayamıyorum beceriksiz olduğumdan değil, ne Valorant ne CS oynayacağım artık sildim ikisini de. Haftada 1 maça girebiliyorum zaten ya molotofla öldürmeden ya votekickle atılınca 1 hafta ban atılınca.

Yeni konular

Geri
Yukarı