CS:GO'dan sıkılan oldu mu?

Mr. Ahmedov

Hectopat
Yer
Shinjuku/Kabukichō
CS:GO'yu 4 senedir oynamaktaydım 2 ay önce sebepsiz yere VAC Ban yemişliğim var. O yüzden bırakmak zorunda kaldım. Onun harici 2 3 mevlana gelse bile sonra oyuna tekrar yeniymişim gibi heyecanla giriyorum. Gerçekten avcumun içi gibi bildiğim haritaları tekrar tekrar oynamak bana yeni gibi geliyordu ve 2 saat oynamasam hemen içine çekiyordu resmen. Sizde de böyle olduyor mu? Bıraktıysanız ne tür sebeplerden bıraktınız?

Botları kaldırdıkları gün tamamıyla sildim. Zaten daha önce de hile vs. sebeplerden nadiren oynar hale gelmiştim. Oyun motoru ve hile güncellemesi gelene kadar da bir daha indirmeyeceğim.

2bin saatim var fakat geçen günlerde artan hileler nedeniyle bırakmak zorunda kaldım gelen güncellemede hiçbir fayda etmedi. Valorant'a asla oynamam diyordum fakat CS'yi bırakınca bir denemek istedim ve bayağı sardı.

Bugün girdim ve 1 maç attıktan sonra sinirlenip çıktım yani sıkılmaya başladım diyebilirim artık bildiğim kadarıyla maç sonunda kasa skin vs. vermeyecek diye biliyorum biraz da o yüzden oynuyordum ama artık çok oynayacağımı sanmıyorum yine girerim ama 1 maç atıp çıkarım.

Geri
Yukarı