CS:GO'nun ara sıra donması

Daha fazla  
CS:GO oynarken bazı yerlerde akıcı oynatırken bazı yerle donma sorunu oluyor.

Başka bir yerde gördüm. Windows Update hizmetler kısmından kapayınca düzeliyormuş herhalde, bir fikri olan var mı?

AMD FX 6100 6 çekirdek.
4 GB RAM.
Radeon had 6670 1GB DDR5 128 Bit ekran kartı.

Sistemim yetiyor.

Benim eski sistem de böyleydi. FX işlemcilere özgü sanırım bu durum... :D

FX-8350 İşlemci, 8 GB DDR3-1600 MHz RAM, GTX 1050 2 GB Ekran Kartı

Bu eski sistemimdi bunda bile çok drop oluyordu. Ben bunu sadece FX serisi işlemcilerde yaşadım...

Rami 8gb yapsam düzelmezmi

FX-8350 İşlemci, 8 GB DDR3-1600 MHz RAM, GTX 1050 2 GB Ekran Kartı

Bu eski sistemimdi bunda bile çok drop oluyordu. Ben bunu sadece FX serisi işlemcilerde yaşadım...
FX serisi yerine xenon 3440 nasıl 8thread.

FX-8350 işlemci, 8 GB DDR3-1600 MHz RAM, GTX 1050 2 GB ekran kartı.

FX-8350 işlemci, 8 GB DDR3-1600 MHz RAM, GTX 1050 2 GB ekran kartı.

Rami 8gb yapsam düzelmezmi
Sanmıyorum bir nebze iyileşebilir belki. RAM'lerin DDR3 olması mıdır yoksa FX işlemcilerin bir özelliği çok kötü mü yoksa kronik bir hata mı bilemedim. Ben düzeltememiştim bir türlü.
FX serisi yerine xenon 3440 nasıl 8thread.
Biraz daha iyi ama ne kadar harcayacaksınız? Çok uyguna halledecekseniz olabilir ama aşırı ötesi fark yok şuanki işlemcinizle arasında. İsterseniz biraz daha koyup daha iyi bişey alın.

Orta sekment işlemci nelerdir.

Sanmıyorum bir nebze iyileşebilir belki. RAM'lerin DDR3 olması mıdır yoksa FX işlemcilerin bir özelliği çok kötü mü yoksa kronik bir hata mı bilemedim. Ben düzeltememiştim bir türlü.

Biraz daha iyi ama ne kadar harcayacaksınız? Çok uyguna halledecekseniz olabilir ama aşırı ötesi fark yok şu anki işlemcinizle arasında. İsterseniz biraz daha koyup daha iyi bir şey alın.
Orta sekment işlemci nelerdir.

İşlemciği aldığımız adam iyi bir işlemci dedi işiniz görür dedi bu internette 700 TL PC toplama var onlar daha iyi FPS alıyor akıcı oynatıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı