CS:GO'nun kötüye gitmesi

tanerizm

Hectopat
Makaleler
1
Yer
4 Ekim 2003 Bostancı Duman Konseri
Evet biraz değişik bir konu başlığı ama galiba öyle. Bugün 2 el rekabetçi girdim 2'sinde de karşı takıma hileler geldi. Bunun yanı sıra seçkin olmayan hesaplar da takımıma ve karşı takıma geldi. Bunun yüzünden 2 maç kaybettim. Biraz önce de 2 el girdim ve yine 2'sinde de karşı takıma hile geldi. Yani diyeceğim o ki hesabım sanki seçkin değil gibi maçlar buluyor. Ne olacak bu CS:GO'nun hali? Zorla beni oynamayın diyor arkadaş.

Son düzenleme:
Evet biraz değişik bir konu başlığı ama galiba öyle. Bugün 2 el rekabetçi girdim 2'sinde de karşı takıma hileler geldi. Bunun yanı sıra seçkin olmayan hesaplar da takımıma ve karşı takıma geldi. Bunun yüzünden 2 maç kaybettim. Biraz önce de 2 el girdim ve yine 2'sinde de karşı takıma hile geldi. Yani diyeceğim o ki hesabım sanki seçkin değil gibi maçlar buluyor. Ne olacak bu CS:GO'nun hali? Zorla beni oynamayın diyor arkadaş.
Faceit oynamanı tavsiye ederim.

Öncelikle seçkin değil tabirini açıklayayım. Oyunu Prime olayı geldikten sonra para ile alanlara seçkin rozeti gelmiyor, 3-5-15 Level'de olsa Prime olabilir. Hile kısmına tamamen katılıyorum fakat seçkin olayının aslı bu. Rankım Nova 4 az önce iki tane Silver maçına girdim, sanki Global gibi oynuyorlar, duvar arkası vuruşlar da cabası.

Geri
Yukarı