CS:GO'nun Ücretsiz Olduktan Sonraki Durumu

Melih ALBAYRAK

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar artık bıktırdı bu oyun beni. Ölüm maçı giriyorum herkes sanırsınız Global. Rekabetçi giriyorum sanki herkes E-Spor oyuncusu. Rank Nova 4 fakat bu oyun ücretsiz olduktan sonra yaklaşık 10 maç rekabetçi içinde 6 kaybetme 4 beraberlik var 0 kazanma.
Bu nasıl iş artık delirtti klavye, mouse kırdıracak bana. Ya hile denk geliyor hep ya da herkes çok iyi oynuyor. Sırf şimdiye kadar oynadığım zamana yanıyorum yoksa anında bırakırdım oyunu ama danışmak istedim sizlere. Sizce oyunu bırakma zamanı geldi mi ?

Rankım öyle çok yüksek değil çift keleşim ama nedense bana hile denk gelmedi epey zamandır. Lobiyle giriyorsanız birlikte girdiğiniz hesapların güven faktörlerinin yüksek olmasına dikkat edin. Son 5 maçın 5ini de kazanmıştım hile pek denk gelmiyor bana.

Faceit oynayın. Uzun zamandır ranked girmiyor Faceit oynuyorum. Sunucuları Valve den daha iyi hızlı ve hile yok. Tavsiye ederim. Ücretsiz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı