CS:GO'nun Ücretsiz Olduktan Sonraki Durumu

Oyun smurf çöplüğü. Yüksek rütbelilerin hepsi smurf kasıyor. Bunların hepsine vereceksin oyun yasağı ile VAC banı bir daha yapıyorlar mı, oyunun içine etti bu lanet smurflar.
Aynen bak söylediğin çok doğru bu aklıma gelmemişti. Sırf eğlence olsun diye yan hesap oynuyorlar büyük ihtimal. Özellikle yabancı oyuncular.

Artık oynanır yani kalmadı bence de. Battle Royal tarzı bir mod gelmişti en son. O zamandan beri girmiyorum. Geçenlerde bir el oynadım, sandık düşürüp çıktım. CS:GO'ya 1-2 ay arayla sadece sandık düşürmeye girerim sadece. :)

Hepsine küfür haznemdeki bütün küfürleri etmişliğim var bu varlıklara. Ulan gücün silvere mi yetiyor ezik defol git oynasana kendi liginde. Bunlar yüzünden tek başıma Nova'dan çıkamadım bir türlü oyunu bıraktım en sonunda.
Az önce lobiden girdim bu sefer yine hile geldi ama benim takım iyi oynuyordu ve kazandık. Ama hep 10/1 şansa denk geliyor.

Kanser olmak istemiyorsanız mm girmeyin. Faceit kayıt olup orada kaliteli maçlar atabilirsiniz. Ama gerçekten tryhard oyuncular var yani biraz iyi oynamanızda yarar var. Çünkü oradaki oyuncu kitlesi gerçek anlamda çok iyiler.

Çok hileci var özellikle Türkler ve Ruslar.
Her oyuna girdiğim zaman ve hile olduğunu anladığımız kişiler hep nedense Türk çıkıyor.
Adları ve profilleri yabancı olsa bile yine hileci Türkler oluyor.

Bu platform üzerinde de hileci'ler var.(TP) CS.GO hilesi indireceğim diye bilgisayarına virüs bulaştıran'ları daha 1 hafta önce okudum.

Oyun oynanma bir hal aldı. Şikayet sistemi ise yaramıyor. O yüzden Black Squad adlı oyuna başladım Kore yapımı.

Gayet güzel bir oyun herkese öneririm. Grafikleri ve oynanış açısından çok güzel. BattleEye sistemi kullandığı için hileci'ler yok olsa bile direk olarak atılıyor.

İnşallah oraya da hileci'ler dolmaz.

Az önce lobiden girdim bu sefer yine hile geldi ama benim takım iyi oynuyordu ve kazandık. Ama hep 10/1 şansa denk geliyor.
Bence siz ısınmadan oyunu açar açmaz rekabetçi giriyorsunuz. Sadece tahmin bu. Eğer öyleyse ısınma haritalarında ısınıp bir de ölüm maçı oynayıp girseniz daha güzel oynarsınız. Her iyi oynayana hile dememek gerekiyor. Bir de son olarak dust2 dışında da oynamanızı öneririm eğer oynamıyorsanız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı